#2014-10-28 01:46:01 

Muszka_Tse-tse

Użytkownik

Hej! Do choinki jeszcze daleko. Ale ja rozpoczynam rozmyślać o podarkach dla najbliższych. Zastanawiam się co mogę podarować swojemu mężczyźnie. Ostatnio myślałam, że Ralph Lauren polo to będzie pomysł. Poza tym wpadłam na pomysł, że również zakupię jemu oryginalne spodnie męskie Wrangler. Cały czas rozważam. Jakiego typu spodnie najlepiej dać chłopakowi pod choinkę?
#2014-10-28 04:30:10 

Igła_Nitka

Użytkownik

Moim zdaniem bombowym upominkiem pod choinkę będą spodnie, jak także inne ubrania. Jest to podarek na wiele lat. Ja jednak jeszcze w tym roku nie myślałam co dam mojemu narzeczonemu, ale na szczęście udało mi się odnaleźć taki sklep, w którym już mój upominek zamówiłam. Otóż jakiś czas temu oglądałam różnorodne sklepy z ciuchami i pod zwrotami markowa odzież trafiłam na pewną witrynę online, która była własnością sklepu Royal Shop. Na początku nie planowałam brania już upominku dla Tomka, ale tak mi trafiły do gustu ich promocyjne, że kupiłam. Jeżeli poszukujecie podarku na daną okazję dla swojego faceta, to zajrzyjcie do tego sklepu. Polecam z czystym sumieniem!
#2014-10-28 06:37:56 

Kubańczyk

Użytkownik

Ostatnio chciałem podarować mej dziewczynie eleganckie spodnie, dlatego sprawdziłem wirtualną sieć pod kątem frazy wrangler sklep internetowy. Znalazłem fajną ofertę, kupiłem, ale się okazało, iż nie wpasowałem się w styl Kaśki... Stwierdziła, że spodnie są fajne, jednak nie dla niej...
#2014-10-28 06:56:41 

Kontra

Użytkownik

Teraz istnieje mnóstwo fajnych pomysłów na prezent dla chłopaka. Ale ja się w tym nie orientuje, bo ja za bardzo nie mam komu takich prezentów kupować, ale za to moja przyjaciółka zamawiała prezent dla partnera. Wzięła bodajże koszule Ralph Lauren. Sorry, ale ja Wam nie doradzę. Radźcie sobie sami. Powodzenia życzę. Ciao!
#2014-10-28 07:59:41 

Anana_Kofana

Użytkownik

Powiem szczerze, że nie orientuje się nad czym tu debatować. Chcemy nabyć spodnie Lee nie do naszej garderoby, miłe panie, ale spodnie dla faceta. Wiadomo przecież, iż nawet, jak mu się nie spodobają, to i tak będzie je ubierał. Spowodowany wielką miłością lub też dla spokoju : )
#2014-10-28 09:33:04 

pieczątka

Użytkownik

Pogawędka na temat pomysłów na podarek dla chłopaka pod choinkę jest doskonała. Nawet niedawno sama się zastanawiałam nad wzięciem takich ciuchów jak polo Tommy Hilfiger. To świetny pomysł na prezent choinkowy. Przemyślę jeszcze. Znalazłam parę odjazdowych ofert, ale muszę dobrze to przeczytać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015