#2014-11-04 23:55:13 

bieżnik

Użytkownik

Witam wszystkich! Otrzymałem zlecenie z gminy, że potrzeba wykonać badanie żywności. W Internecie pod zwrotami prtr znalazłem trochę propozycji, ale nie mam bladego pojęcia czy to jest akurat to. Poza tym będą sprawdzane różne rzeczy, czy są zgodne ze środowiskiem. Boję się, że u mnie będzie beznadziejna akustyka. No właśnie czy akustyka pomieszczenia jest taka znacząca?
#2014-11-05 02:31:25 

Kubańczyk

Użytkownik

Hehe, środowiskowe pomiary hałasu i tego typu rzeczy, to wiadomo, że trzeba brać z zewnątrz, bo z pudełkiem zapałek przy małżowinie na ogół się tego nie uda zrobić. Gimnastykować się to podstawa, ale generalnie po jakiego?! I po herbacie!
#2014-11-05 03:52:20 

polarnik

Użytkownik

Myślę, że akustyka pomieszczenia jest bardzo ważna. Ogólnie różne badania żywności itp. również mają olbrzymie znaczenie. Z pomocą tego mamy możliwość zdobyć dane czy przez naszą działalność nie zaszkodzimy środowisku. W ostatnim czasie chciałem w gospodarstwie zrobić analizę pomiaru hałasu. Chciałem mieć pewność, że moje zwierzęta są zdrowe. Więc w Internecie odnalazłem pewną witrynę internetową www.sgs.analizysrodowiska.pl/podstrona/operaty-wodnoprawne która okazała się być własnością przedsiębiorstwa SGS. To dzięki niej miałem wszystkie badania w niskiej cenie. Powiem, że byłem usatysfakcjonowany z ich profesjonalizmu. Wyniki okazały się być bardzo dobre. Jeżeli ktoś poszukuje spółki robiącej różnorodne badania, to polecam grupę SGS!
#2014-11-05 06:16:50 

Igła_Nitka

Użytkownik

Zaistniał problem? Wystarczy napisać, czego właściwie potrzebujecie i prędko pomagam :) Włączcie sobie np. program Google, wpiszcie badania międzylaboratoryjne czy głośność budowlana i bez 2 zdań wyświetli się masa przedsiębiorstw lokalnych :)
#2014-11-05 08:22:00 

Muszka_Tse-tse

Użytkownik

Chcę troszeczkę zrelaksować. Wchodzę na forum dyskusyjne, a tutaj tak dziwnie. Kiedy mój narzeczony miał jakieś zadanie to najpierw upewnił się czy wszystko jest ok.. No więc zrobił dokładne badania międzylaboratoryjne. Sądzę, że sprawa załatwiona. Nie czaję całego tego zamieszania. Uciekam stąd. Pa!
#2014-11-05 09:14:54 

Witold

Użytkownik

Nie raz głowiłem się, czy stosowna akustyka w pomieszczeniu jest aż tak znacząca. Niedawno czytałem artykuł o tytule laboratorium mikrobiologiczne Wrocław. Muszę szczerze powiedzieć, że mam coraz to większą potrzebę wypróbować to. Zależy mi, aby moja firma żyła w symbiozie ze środowiskiem. Aczkolwiek muszę to bardzo dobrze przemyśleć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015