#2014-11-26 06:58:30 

Witold

Użytkownik

Siema, głupia historia, gdyż ostatnio nabrałem ciałka, a prezencja to rzecz pierwszorzędna. Kojarzycie jakieś efektywne ćwiczenia w domu? A może należałoby raczej chwycić za firefoxa i wklepać trener personalny Łódź? Jak byście powiedzieli?

#2014-11-26 08:32:01 

bieżnik

Użytkownik

Zawierzając serwisowi trenerland.pl znalazłem ostatnio instruktora pływania dla mojej Ali. Od lat myślała, aby śmigać jak ryba, a tata za cholerę nie ma wolnej chwili, co by wyskoczyć z nią popływać. Ale wtorku pochmurnego kolega zaproponował mi link trening crossfit, który przekierowywał wprost na wspomnianą stronkę. Wklepałem naszą lokację, konkretną dyscyplinę i wyświetliło mi niemało ofert, toteż miałem możliwość zanalizować sobie wizytówki instruktorskie przed pierwszym kontaktem :)

#2014-11-26 10:07:45 

Igła_Nitka

Użytkownik

Gdy wypatrywałam na własny użytek renomowanego instruktora fitness z Poznania, z pomocą przybyła sąsiadka, która parę lat wstecz korzystała z tego typu przyjemności. Gimnastykuję się od roku i skutki są widoczne :) Lecz ogólnie sama tez chadzam na spacery każdego dnia a do tego wysilam umysł krzyżówkami :)
#2014-11-26 12:13:28 

Kontra

Użytkownik

Gdy wypatrywałam na własny użytek renomowanego instruktora fitness z Poznania, z pomocą przybyła sąsiadka, która parę lat wstecz korzystała z tego typu przyjemności. Gimnastykuję się od roku i skutki są widoczne :) Lecz ogólnie sama tez chadzam na spacery każdego dnia a do tego wysilam umysł krzyżówkami :)
#2014-11-26 12:32:07 

Muszka_Tse-tse

Użytkownik

Coraz częściej ludzie troszczą się o swoje figury. Chyba to normalna rzecz. Nie czaję tego rodzaju gadek. Przecież to takie proste. Doszły mnie słuchy, że mój brat gadał, że odpowiednia dieta i ćwiczenia to istotna rzecz przy chudnięciu, która na pewno dopomoże nam, ale to nie ciekawy temat. Mam fajniejsze tematy do rozmowy.
#2014-11-26 13:54:59 

pieczątka

Użytkownik

Fajnie, fajnie :) Pan szarmancki wrzucił tu hasło, co by wpisać w Interii personalny trener crossfit Wrocław - tak poczyniłam i już mam gościa. Jestem zgadana na poniedziałek. Przekonamy się, co nastąpi :) Trzymcie się! :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015