#2014-12-04 07:49:35 

Kubańczyk

Użytkownik

Chyba nie muszę nikomu przypominać na tym forum, jak ważna jest obróbka blach, szczególnie w przemyśle. A tutaj klops, bo w mojej firmie pracownik nie potrafi znaleźć profesjonalnej firmy, która wykona dla nas cięcie laserem. Sami na pewno tego nie zrobimy, musimy to komuś zlecić. Błagam, doradźcie mi jakąś renomowaną firmę, tylko szybko, bo sprawa jest nagła!
#2014-12-04 08:49:01 

Igła_Nitka

Użytkownik

Matko, a co to takiego obróbka metalu??? Ja nigdy nie słyszałam o czymś takim! Pierwsze słyszę taką nazwę… Nie znam się wcale na takich tematach….
#2014-12-04 11:14:18 

Muszka_Tse-tse

Użytkownik

Mój mąż się tym zajmuje się podobnymi sprawami… też mi ciągle gada o jakimś profesjonalnym laserowym cięciu blachy, a ja wtedy staję zakręcona ma maksa. Wiem, tylko, że najlepiej znaleźć jakąś firmę w sieci, albo jeszcze lepiej z polecenia kogoś zaufanego…
#2014-12-04 12:11:37 

polarnik

Użytkownik

Aby wykonać laserowe cięcie metali, zgłoś się do firmy Asap. Nieraz już wykonywali moje zlecenia i muszę powiedzieć, że robią to profesjonalnie i naprawdę szybko. Ciężko jest teraz znaleźć kogoś dobrego. A tam są naprawdę wysoko wykwalifikowani fachowcy
#2014-12-04 14:11:33 

Kontra

Użytkownik

O to mi bardzo pomogło. Od razu zadzwonię do tej firmy i umówię się na konkretny termin, mam nadzieję, że nie będzie zbytnio odległy, bo trochę mi się spieszy…
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015