#2014-12-09 07:05:03 

Bajtek

Użytkownik

Witam, witam! Święta idą, a tu mamona wyszła. Wartałoby gdzieś wziąć. 1 koleś wspominał, ze jest coś w stylu kredyt pod zastaw, ale nigdy nie brałem kredytów i łapię lekkiego pietra. Napiszecie jakieś info o takich pożyczkach? Co najlepiej zakontraktować?
#2014-12-09 09:01:08 

Kubańczyk

Użytkownik

Jednym z najpopularniejszych rozwiązań na uzyskanie kredytu, jest wzięcie go pod zastaw. Gdy ludzie słyszą to z góry mówią, że zaraz stracimy mieszkanie bądź samochód itp. Nie zgadzam się. Jestem żywym przykładem tego, że w moim przypadku nic się nie wydarzyło. Jeśli będziemy spłacać regularnie raty, to nic się nie wydarzy. Przecież podobnie funkcjonuje kredyt bankowy. Chcieliśmy z małżonką kupić większą chałupę. Więc bardzo potrzebne były nam zaufane pożyczki pod zastaw nieruchomości. Ku mojej uciesze szybko sprawę udało się rozwiązać, ponieważ znaleźliśmy dobrą firmę. Od tamtej pory minęło kilka lat, a my spłaciliśmy większość kredytu. : P
#2014-12-09 11:32:56 

Igła_Nitka

Użytkownik

Mnóstwo osób decyduje się na przeróżne pożyczki pod zastaw. Sama tak zrobiłam i warto było. Od dziecka mieszkam w mieszkaniu. Zawsze marzyła mi się niewielka działeczka, bym mogła tam wybudować domek letniskowy oraz warzywka sadzić. Niestety nie stać mnie było na to, żeby wydać tak dużą kasę. Uznałam, że w mojej sprawie ekstra sprawdzi się dobry kredyt pod zastaw działki. Wszyscy wokół mi nie proponowali, ale tak czy inaczej musiałam wziąć kredyt, tak więc wybrałam. W tym roku płacę ostatnią ratę i jestem zadowolona. Nie miałam żadnych jakiś dziwnych sytuacji związanych z tym. Wszystko udało się świetnie. A ja posiadam swoją cudowną działeczkę.
#2014-12-09 12:20:28 

Witold

Użytkownik

Fajna dysputa, niemało tu wyczytałem. Nie myślałem do tej pory brać kredytu, ale jeśli piszecie, że to się opłaca, chyba się zdecyduję. Tylko w pierwszej kolejności mówię to z partnerką, gdyż ona rozporządza naszym dobrostanem :D Cześć!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015