#2015-01-15 00:46:56 

polarnik

Użytkownik

Siemka! Mam ogromny problem. Od tygodnia siedzę w mieszkaniu i zastanawiam się nad jakąś nazwą dla mojej nowej firmy. Dawno temu myślałem, że tworzenie nazw dla firm to łatwa sprawa. Jednak myliłem się. Niestety nie wiem co z tego będzie. Zatrudniłem wszystkich domowników do tego, ale wygląda na to, że każdy ma taki sam kłopot. Bardzo potrzebna jest mi profesjonalna nazwa dla firmy fotograficznej. Jedynym wyjściem było wejście na jakieś forum. Dlatego znalazłem się tutaj. Poradźcie jakimi rzeczami kierować się przy tworzeniu nazwy firm? Macie jakieś rozwiązania?
#2015-01-15 02:30:47 

pieczątka

Użytkownik

Ciężko stwierdzić czym musimy kierować się przy tworzeniu nazwy firmy. Nie mam bladego pojęcia, bo to nie moja działka, jedynie faceta. Ale jak dobrze pamiętam, kiedy mój brat szukał pomysłu na nazwę spółki to wystukał w Google wyrażenia nazwa dla firmy handlowej i kłopot miał z głowy. Dlatego nie kumam tej gadki. Znikam stąd. Do widzenia!
#2015-01-15 03:14:36 

Anana_Kofana

Użytkownik

Przecież to norma, że można odnaleźć bez liku interesujących sposobów na nazwę dla firmy. Jak mi było potrzebne coś takiego tworzenie nazw produktów to w sieci odnalazłam pomoc. Błyskawicznie rozwiązałam swój problem. Dlatego nie obczajam tej dyskusji. Zmieńmy temat, gdyż to naprawdę szkoda czasu na takie dyskusje. A z resztą idę na inne forum dyskusyjne
#2015-01-15 05:49:52 

Igła_Nitka

Użytkownik

Każdy posiada jakieś wymagania odnośnie wymyślania nazw dla firm. Jedni kierują się oryginalnością, inni przykładowo prostotą zapamiętania nazwy. Mnie ta sprawa nie dotyczy, ponieważtakimi sprawami trudni się mój narzeczony. Nawet niedawno koledzy podawali jemu konkretny przykład jaka może być nazwa dla firmy fotograficznej. Czemu nie, może kiedyś. Teraz już coś ma. Tak więc musicie poradzić sobie sami. Pa!
#2015-01-15 08:21:38 

Bajtek

Użytkownik

Według mnie istnieje wiele znaczących rzeczy przy wyborze nazwy firm. Wiadomo, że nazwa dla firmy komputerowej nie będzie identyczna jak nazwa dla firmy budowlanej. Ja poszukiwałem nazwy dla firmy hydraulicznej. Kombinowałem na sto sposobów, ale nic mi nie szło i wtedy to w necie trafiłem na pewną witrynę online, która była własnością spółki Nazwane. Przyznam się, że w przeciągu trzech dni wykombinowano ją dla mnie. Fajnąą rzeczą było też to, że swoje propozycje ta spółka polecała w korzystnych cenach. Przyznam się, że odkąd pojawiło się logo mojego przedsiębiorstwa, to multum osób zaczęło nas odwiedzać. Polecam serdecznie!
#2015-01-15 10:20:25 

Witold

Użytkownik

Często zaglądam na forum i zawsze jestem zachwycony z omawianych tu rozmów. Przyznam szczerze, że coraz bardziej rozmyślam o zmianie nazwy mojej firmy. Nawet w piątek znalazłem bez liku dobrych pomysłów na to czym potrzeba się kierować, żeby nazwa dla firmy odzieżowej była oryginalna. Dużo przeglądałem na ten temat w sieci.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015