#2015-01-27 04:45:49 

Muszka_Tse-tse

Użytkownik

Siemka, potrzeba mi podarunku dla swojego ślubnego na naszą rocznicę poznania. Główkuję nad kupieniem odzieży, jednakże wprowadzam do wyszukiwarki sklep internetowy odzież męska i nie mogę na cośkolwiek się zdecydować. Moi drodzy, co o tym myślicie, czyż koszulka polo męska, jest to właściwy podarek? Pomóżcie.

#2015-01-27 06:43:49 

Igła_Nitka

Użytkownik

Okres bożonarodzeniowy to dla mnie z jednej strony ogromna radocha, a z drugiej strony – nerwy. Nigdy nie nie mam pojęcia czy udało mi się zakupić właściwy upominek, choć jak zwykle robię dyskretny wywiad kto i co w mojej rodzince potrzebuje. Ojciec lubi koszule oraz polówki modnych projektantów, więc jak najszybciej zaczęłam szukanie w google pod tytułem: koszula pako lorente. I na szczęście – uniknęłam rozczarowania. Sklep online, który wyszukałam okazał się dobrze zaopatrzony. W propozycji posiada sporo męskich ubrań, w tym np.: męskie koszulki polo.
#2015-01-27 08:35:14 

Witold

Użytkownik

Nie ogarniam dlaczego dziewczynom od zawsze zdaje się, że prezent dla faceta to ogromny kłopot? My naprawdę nie bywamy tak mocno skomplikowani na co dzień :) Chyba nie przesadzę jeżeli stwierdzę, że większość z nas uwielbia właściwie wyglądać, aby się wam drogie panie spodobać :) A jeżeli tak, to trzeba zrobić inwestycję w rzeczy w stylu np. modne kurtki męskie czy spodnie chino męskie. Oprócz tego najmodniejsza koszula oraz koniecznie buty w niepowtarzalnym fasonie i kobiety padają z wrażenia, nie mam racji? :)
#2015-01-27 10:48:50 

Kontra

Użytkownik

Znalazłam tu dużo propozycji na wspaniały podarek dla mojego mężczyzny z okazji urodzin. Bardzo dziękuję Wam za rady. Na pewno zapiszę sobie tę dyskusję w folderze, pt. modne ubrania męskie oraz będę tu czasami wchodzić. Żegnam.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015