#2015-02-13 05:50:05 

Anana_Kofana

Użytkownik

Będąc łowcą trzeba być dobrze przygotowanym. Wywodzę się z rodziny, gdzie polowanie było naszą tradycją. Ówcześnie już nie żyję z rodzicami, lecz kiedy tylko odwiedzam ich, to zawsze czekają na mnie potrawy z dzika. Z pewnością myśliwy winien zaopatrzyć się swetry myśliwskie. Chwilami potrzeba czekać calutką noc na zwierzynę, a noce są chłodne. Toteż ciepłe odzienie jest tu potrzebne. Oprócz tego przypomniałam sobie, że mój tata zawsze gdzieś brał polarowe rękawice myśliwskie. Gadał, że to nieodzowny element ubioru myśliwego. Dawno temu jak byłam dzieciakiem wziął mnie na takie polowanie. Dał mi swoje rękawiczki. Z pomocą ich nie odpadły mi paluchy z zimna. :)
#2015-02-13 07:15:09 

Kontra

Użytkownik

Jeżeli dyskutujemy tę akurat rozrywkę, myślę, że w pierwszej kolejności powinno się zadbać o najbardziej elementarne części wyposażenia, jak kurtki myśliwskie. Mile widziane będą również wysokie buty grisport, ponieważ profesja łowczego powoduje potrzebę przemieszczania się po rejonach, gdzie przeciętni ludzie nie zwykli się pojawiać, szczególnie w okresie pory deszczowej. Zatem ubranie jak również obuwie to podstawa! A później amunicja, przynęty etc. :)
#2015-02-13 07:51:18 

bieżnik

Użytkownik

Ja nabyłem w 2014 zestaw odzieży myśliwskiej zimowej i natychmiast poczułem poprawę względem dawnego wdzianka. Wreszcie jest mi faktycznie miło i mogę długimi godzinami biegać po plenerach, a witki nadal jak piecyki :D A ty obowiązkowo musisz kupić buty myśliwskie, gdyż bez tego ani rusz, szczególnie kiedy podłoże jak gąbka. I wyłóż kasę bez szczypania, żeby ci posłużyły wielosezonowo. Połnocnokoreańską produkcję automatycznie odrzucaj!
#2015-02-13 10:05:28 

Kubańczyk

Użytkownik

Bycie myśliwym wymaga sporo przygotowań. Zapamiętałem jak ja miałem przyzwolenie do tego. Pewien czas się przygotowywałem. Na dodatek zamawiałem właściwy strój. Było o tyle dobrze, że mój znajomy był myśliwym, toteż powiedział mi czego będę potrzebował. Zaskoczył mnie jak powiedział, że plecak myśliwski to ważna rzecz, lecz nie wnikałem dlaczego. Potem okazało się, że serio tego bym potrzebował. Na dodatek musiałem również wziąć elastyczne skarpety myśliwskie. Od nóg zawsze było chłodno. Dowiedziałem się o tym, kiedy pierwszy raz wybrałem się na łowy w zwykłych skarpetach. Mało nogi mi nie odleciały. Teraz już jestem gotowy na wszystko. :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015