#2015-02-26 07:03:55 

Kontra

Użytkownik

Witam ; ) Lada dzień rozkręcam swój biznes, toteż konieczna mi będzie z pewnością reklama. Moim zdaniem dobre będą kubki reklamowe. Wiele o tym przeczytałam z działu www o nazwie: oryginalne kubki poznań. Aktualnie chcę kupić sporą partię kubków reklamowych, czy znacie jakiegoś sprzedawcę?
#2015-02-26 07:33:03 

Igła_Nitka

Użytkownik

Modną formą reklamy stały się przeróżne kubki. Powiem, że najpierw sądziłam, że to szkoda pieniędzy na nie, lecz potem kiedy zauważyłam, że takim sposobem sporo firm zdobywa kupców, chciałam sama tak uczynić. Chciałam posiadać oryginalne kubki z nadrukami. Znalazłam dobrą spółkę. Pamiętam, że dostałam trzysta sztuk kubków w ciągu dwóch tygodni. Od tego czasu multum moich kupców popierało ten pomysł. Uważam, że tego typu promocja to dobra rzecz na rozprzestrzenienie danych o naszej firmie :P
#2015-02-26 09:50:43 

Muszka_Tse-tse

Użytkownik

Doskonałe kubki, powinno się znaleźć wklikując w Google słowo kluczowe: ceramika reklamowa poznań. Myślę, że kubki to świetna reklama. Prywatnie się przekonałam, gdy rozkręcałam swój biznes. Wtedy zakupiłam ciekawe kubki. To niewątpliwie mi piekielnie pomogło, bo znaczna ilość potencjalnych klientów została poinformowana, że moja firma istnieje na rynku. Teraz mam od groma rozmaitych klientów. Wkrótce rozkręcę nową spółkę.
#2015-02-26 10:56:01 

bieżnik

Użytkownik

Sporo ludzi decyduje się na reklamowanie swoich przedsiębiorstw dając klientom przeróżne upominki. Ogarniam to ze swojego przykładu. Ostatnio zamawiałem sobie takie kubki. Dlatego w Bing wystukałem słowa kubki z nadrukiem i trafiłem na co niemiara doskonałych propozycji. Zatelefonowałem do jednej firmy i wszystko rozwiązaliśmy. W ciągu trzech tygodni otrzymałem sto pięćdziesiąt sztuk kubków, ale rozeszły się na pniu. Powiem, że od tego czasu zamawiam tu te kubki i spostrzegłem, że zdobyłem więcej kupców.
#2015-02-26 13:34:26 

Anana_Kofana

Użytkownik

Niewątpliwie szronione kubki do kawy z nadrukiem, warto znaleźć w Internecie. Obecnie są ich różnorodne rodzaje. Według mnie każdy, kto posiada firmę powinien sobie wybrać takie kubki, bo to doskonała inwestycja. Ja być może zamówię sobie kubki promocyjne, dlatego że moja spółka ostatnio coś źle funkcjonuje. Uważam, że kubki reklamowe to fantastyczny zakup. Sporo moich przyjaciół je sobie ostatnio zakupiło, i zupełnie nie żałują.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015