#2015-04-15 08:29:49 

Bajtek

Użytkownik

Cześć : ) Aktualnie coraz większa ilość osób ma najróżniejsze nałogi. Nieco o tym przeczytałem w dziale online tj.: objawy alkoholizmu. Niestety, mój kolega możliwe że bierze narkotyki. Powinienem znaleźć jakiś ośrodek, oferujący dyskretne leczenie narkomanii. Jednak uprzednio pragnę się was spytać: jak mogę pomóc?
#2015-04-15 09:20:49 

Muszka_Tse-tse

Użytkownik

Aktualnie znajdziemy mnóstwo pomysłów na pomoc ludziom uzależnionym. Sporo rozumiem w tej sytuacji. Rok temu okazało się, że mój jedynak ma pociąg do narkotyków. Kiedy tylko dowiedziałam się reakcja była momentalna. Znalazłam w necie dobry artykuł o tytule leczenie narkomanii. To tam przeczytałam mnóstwo danych w temacie uznanego ośrodka odwykowego w Poznaniu. Od razu tam zatelefonowałam. Zawieźliśmy tam Tobiasza. Powiem, że to była trudna decyzja, lecz z pomocą fachowców mój syn był wyleczony. Aktualnie chcemy z mężem bardziej troszczyć o niego.
#2015-04-15 09:45:31 

bieżnik

Użytkownik

Bardzo popularną rzeczą w rozplątywaniu dylematów alkoholowych, a też innych są rozmaite ośrodki uzależnień. Ostatnimi czasy wyszło, że znajomej narzeczony ma kłopoty alkoholowe. Początkowo Marzena pragnęła sama tę sprawę ogarnąć, jednak postanowiłem jej doradzić. Od razu odszukałem pewną stronę online agnusterapia.pl/detoksykacja której założycielem był właściwy ośrodek. Odszukałem go pod wyrażeniami ośrodek leczenia uzależnień. Zaprezentowałem to znajomej i zadzwoniliśmy. Od razu umówiliśmy Krzyśka na spotkanie. Od tamtego momentu minęło parę miesięcy i kwestia poprawiła się, co raduje mnie bardzo.
#2015-04-15 11:58:00 

Kontra

Użytkownik

Żeby pomóc bliskiej osobie uzależnionej, trzeba wklikać w Google hasło: natychmiastowa pomoc psychiatryczna – uzależnienia. Teraz coraz znaczniejsza liczba ludzi cierpi na uzależnienie od komputera. Mój ukochany też stale siedzi przed komputerem, więc odrobinę się martwię.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015