#2015-07-20 06:14:49 

Muszka_Tse-tse

Użytkownik

Ja w 2015 roku zdecydowałam się na agroturystykę, gdyż mam już dość słynnych dużych kurortów, w których trudno o wyciszenie. Po wstukaniu w Google wyrażenia agroturystyka wielkopolska ukazało mi się parę ciekawych ofert, spośród których najciekawsze wydało mi się gospodarstwo z hodowlą ptactwa domowego, kóz i uprawą zbóż. Właściciele urządzają spływy kajakami na Noteci i wyprawy rowerowe. Rekomenduję każdemu taki rodzaj rekreacji. Wystarczy zaznajomić się w Internecie z kwestią aktywne wakacje agroturystyczne, po czym wyłonić najciekawszy dla nas rejon Polski i na końcu upatrzyć sobie jedno domostwo.
#2015-07-20 08:40:59 

polarnik

Użytkownik

Ja w tej chwili planuję letni wyjazd i mam podobny problem. Z mojej strony mogę przyznać, że wczasy w gospodarstwie ekologicznym to doskonały pomysł. Rekomenduję forumowiczom, którzy jak dotąd nie mieli sposobności tego sprawdzić. Ja tego lata przeglądam obiekty z grupy agroturystyka mazury stadnina, gdyż właśnie w nadmieniony sposób zamierzam spędzić tegoroczny urlop. Ufam, że odnajdę coś atrakcyjnego i rzeczywiście miło spędzę wolne od pracy.
#2015-07-20 10:51:53 

Igła_Nitka

Użytkownik

Nie podniecają mnie już wczasy w dużych kurortach, więc szukam ciekawej oferty wakacji na łonie natury. Ciekawi mnie grupa ofert: agroturystyka na mazurach, Zatem pod tym kątem przeszukuję zasoby sieci. Wczoraj trafiłam na reklamę o treści agroturystyka mazowieckie nad jeziorem i bardzo się zastanawiam. Chyba postanowię skorzystać z odnalezionej oferty, ponieważ lepszej póki co nie udało mi się odnaleźć. Chętnie zweryfikuję inne opcje na wakacje.
#2015-07-20 12:34:58 

Bajtek

Użytkownik

Wspólnie z partnerką lubimy podróżować po kraju. Niedawno zaintrygowały nas wczasy ekologiczne, jakie można zaplanować np. na Mazowszu. Aby dowiedzieć się więcej, warto wklepać w Google wyrazy agroturystyka mazowsze i wybrać jedno z ekogospodarstw zlokalizowanych blisko Puszczy Bolimowskiej oraz okolicznych pól. W niektórych gospodarstwach gospodynie serwują dania kuchni staropolskiej. Oprócz wakacji na Mazowszu ciekawi mnie również następujące zapytanie: współczesna agroturystyka w beskidach, jako że niezmiennie uwielbiam powracać w polskie góry.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015