#2015-08-18 07:40:49 

Igła_Nitka

Użytkownik

Hej :) Posiadam delikatne pytanko do ludzików, jacy rozumieją preparaty pielęgnacyjne. Potrzebuję niechemicznego specyfiku, który da mi szansę usunąć zmarszczki i nawilży skórę. Biorę pod uwagę kupienie kosmetyków takiego typu, jak na przykład kolagen naturalny w tabletkach, a dokładniej taniego kolagenu silver. Co sądzicie o takich produktach?
#2015-08-18 09:17:20 

bieżnik

Użytkownik

Co chwilę widuję w różnych drogeriach online kolagen pielęgnacyjny naturalny silver i nie były to produkty jakieś bardzo drogie. Nawet w prasie ciągle widuję, że jakiś sklep ma przeróżne ogłoszenia w formie „kolagen sklep”. Żonka kupuję w drogerii blisko swojego domu i nie narzeka, niekiedy również w sklepie online.
#2015-08-18 09:53:57 

Kontra

Użytkownik

Muszę powiedzieć, że mnie osobiście poszczęściło się odnaleźć ciekawe miejsce, w jakim jest tanio, a asortyment jest potężny i łatwo można kupić, między innymi tabletki z kolagenem. Zamawiam w sklepie Naturpro naprawdę od dłuższego czasu i póki co się na nim nie zawiodłam. Nabyła sobie właśnie przed chwilą ekologiczny kolagen w żelu i myślę, iż jest bez dwóch zdań niezwykle bezpieczny. Opłaca się używać takie kosmetyki, są przyjazne środowisku, a co więcej po prostu delikatnie i odpowiednio działają.
#2015-08-18 12:35:50 

polarnik

Użytkownik

Wielkie mi trudności ludzie macie... normalnie suplement kolagen w kapsułkach dostać można masowo w licznych miejscach. Potrzeba kilka sekund, aby znaleźć jakiś sklep i coś zamówić... Jeżeli ktoś nie ogarnia to niech wrzuci se do przeglądarki „kolagn naturalny cena” i tyle. Siemano!
#2015-08-18 12:55:04 

Witold

Użytkownik

Jako człowiek związany z gałęzią kosmetyczną, mogę Ci zarekomendować taki super sklep NATURPRO, czyli sklep, który odnajdziesz sobie online, choćby pod frazą „kolagen sklep internetowy”. Do mnie trafia zwłaszcza skład wydajnego kolagenu graphite, czyli specyfiku, który sprzyja regeneracji włókien kolagenowych.
#2015-08-18 14:02:52 

Muszka_Tse-tse

Użytkownik

Dziękuję za wszystkie porady :-) Teraz zatem najzwyczajniej rzeczywiście posłużę się Bingiem przez wyrażenie kolagen naturalny sklep i zamówię co nieco :-). Mam nadzieję, iż zakup oryginalnego kolagenu naturalnego Platinum zmieni moją twarz. Ponownie baardzo chcę podziękować i całuję :*
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015