#2015-09-15 05:23:46 

Kubańczyk

Użytkownik

Posty: 142

Skąd: Warszawa

Wiek: 37

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że dla nestora liczą się nie tylko sprzęty medyczne, ale także pewne akcesoria, które upraszczają życie zarówno choremu, jak również jego opiekunowi. Rekomenduję kupić pudełko na leki, bowiem dzięki niemu w pokoju chorego będzie panował porządek, zaś opiekun będzie posiadał wszystkie farmaceutyki pod ręką. Ja w dobrym sklepie dla seniora kupiłem dla mojej mamy także komfortowe podkolanówki uciskowe, które pobudzają krążenie krwi, a także zapewniają odprężenie zmęczonym nogom.
#2015-09-15 06:34:46 

Witold

Użytkownik

Posty: 129

Skąd: Izbica

Wiek: 29

Specjalistyczne sklepy z akcesoriami dla seniorów mają obecnie bardzo wiele do zaoferowania. Rekomenduję wizytę na witrynach internetowych paru takich sklepów, w celu zapoznania się z oferowanymi produktami. Najbardziej ciekawe mogą być akcesoria w stylu: chwytak obrotowy, dozownik na lekarstwa, akcesoria umożliwiające poruszanie się, ochraniacze na gips do chodzenia itp. Wybór jest naprawdę spory, toteż bez problemu znajdziesz coś atrakcyjnego.
#2015-09-15 08:42:38 

Muszka_Tse-tse

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Elbląg

Wiek: 26

Zamawiając produkty dla osoby starszej, warto sprawdzić, co stanowi największy problem. O ile zapomina o przyjmowaniu tabletek, najlepsze będą pojemniki na tabletki. Sprawdzić się mogą ponadto: ochraniacze na gips, dodatki ułatwiające poruszanie się, funkcjonalne krzesło toaletowe itp. Atrakcyjne sklepy medyczne sprzedają naprawdę masę interesujących akcesoriów, dlatego warto bliżej zapoznać się z ich ofertami. Co kluczowe, akcesoria dla starszych nie muszą kosztować majątku, a wiele upraszczają.
#2015-09-15 10:02:09 

pieczątka

Użytkownik

Posty: 77

Skąd: Ruda Huta

Wiek: 28

Sądzę, iż różne przedmioty niezbędne dla niedomagającego seniora można wyszukać w dobrze wyposażonym sklepie medycznym, w którym zamieszczono rzetelnie opracowany katalog oraz szczegółowe opisy wszystkich przedmiotów. W przypadku nestorów w mojej rodzinie przydały się poręczne chwytaki dla niepełnosprawnych, umożliwiające zdejmowanie różnych przedmiotów z miejsc znajdujących się zbyt nisko. Są to sprzęty przydatne dla osób mających kłopoty ze schylaniem się i chwytaniem, a są złożone z regulowanej rękojeści oraz mocnej, aluminiowej konstrukcji.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015