#2015-09-23 00:41:47 

polarnik

Użytkownik

Cześć! Ostatnio jest głośno o drukowaniu 3d, jednak ja nie orientuję się, co to jest. Wrzuciłem w Google hasło drukowanie 3d Śląsk i ukazało się na ten temat wiele artykułów, lecz najchętniej przekonałbym się osobiście, jak to działa. Być może ktoś zna jakąś dobrą drukarnię 3d na Górnym Śląsku? Czy jesteście zorientowani, co można wydrukować przy pomocy drukarki trójwymiarowej?
#2015-09-23 02:20:38 

Witold

Użytkownik

Kumam, że to ekologiczne drukowanie 3d jest trendy, jednak nie mogę dojść jak ta maszyna może ogólnie tworzyć... Ani razu nie widziałem w realu w ten sposób stworzonego produktu. W jakim celu te stworzone prototypy 3d są używane? Jak długo tworzy się taki projekt 3d?
#2015-09-23 04:22:09 

Kubańczyk

Użytkownik

Miesiąc temu szukałem firmy, która pomogłaby mi przy tworzeniu wydruków 3d. Natrafiłem na rzetelną spółkę koło Sosnowca. Gorąco polecam firmę Pibar3d. Ich realizacje możecie przeanalizować na stronce firmy. Realizowałem tam staranne wydruki 3d, takie jak modele bransoletek. Osoby zatrudnione tam to specjaliści. Wszystko każdorazowo wykonane o czasie. Kooperacja z nimi to wyłącznie przyjemność.
#2015-09-23 05:53:12 

Bajtek

Użytkownik

Różne usługi w przedmiocie drukowania w trójwymiarze odnalazłem na cenionej stronce - pibar3d.pl, gdzie znajdują się niebywałe możliwości użycia tej technologii. Serwis wykonuje projekty w trójwymiarze albo wykorzystuje pomysły dostarczone przez konsumenta. Firma tworzy przy tym prototypy, poza tym wykorzystuje tanie drukowanie w 3d do tworzenia części maszyn. Przedsiębiorstwo realizując zlecenia, bazuje na nowoczesnej technologii FDM, jaka zapewnia, że wydrukowany obiekt pozostanie wizualizacją wirtualnego. Każdy projekt dyskutuje się indywidualnie.
#2015-09-23 08:09:37 

Anana_Kofana

Użytkownik

Od niedawna profesjonalnie zajmuję się drukowaniem 3d. Realizuję aktualnie projektowanie i druk 3d. Jestem jednak freelancerem i poszukuję firmy, gdzie mógłbym się rozwinąć. Moja dziewczyna parę miesięcy temu wynalazła fajną stronę pibar3d.pl/projektowanie-modeli-3d/ pewnej firmy. Prawdopodobnie tam napiszę.
#2015-09-23 10:21:15 

Witold

Użytkownik

Ciekawe informacje, nie sądziłem, że tak wiele przedmiotów można wytwarzać w technologii trójwymiarowej. Dobrze, iż są przedsiębiorstwa, które trudnią się zarówno drukowaniem, jak również precyzyjnym projektowaniem 3d. Ja sam nie umiem wykonać projektu 3d do druku, zatem powierzam to zadanie specjalistom. Cześć!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015