#2015-10-22 08:17:18 

Igła_Nitka

Użytkownik

Siemanko, zastanawiam się, czy szafa metalowa aktowa jest odpowiednim rozwiązaniem, czy dobrze jest do takiej szafy wkładać istotne dokumenty? Podpowiedzcie mi, jakie tak naprawdę meble do miejsca pracy możecie mi zarekomendować? Czy możecie mi polecić jakieś rzetelne przedsiębiorstwa proponujące takie meble?
#2015-10-22 09:40:39 

bieżnik

Użytkownik

Moja firma nie raz nabywała zestawy pojemnych szafek metalowych bhp i zawsze sprawdzaliśmy, czy są one funkcjonalne. W niektórych zakładach pracy znakomicie sprawdzają się zresztą dosyć wąskie szafy skrytkowe, czyli szafy, które pozwalają bezpiecznie przetrzymywać różne dokumenty.
#2015-10-22 10:12:56 

Kontra

Użytkownik

Ja zazwyczaj jak czegoś potrzebuję, to najpierw zerkam sieci lub pytam kolegów. Mój szef zlecił mi nawet w nieodległym czasie wybranie rzetelnej firmy produkującej meble, no i ja rzecz jasna wprowadziłam sobie jakieś tam hasła do Internetu (o ile sobie przypominam „ szafy bhp producent”) i znalazłam właśnie taką ciekawą witrynę z meblami dla firm i ośrodków edukacyjnych. Mówię Ci, w Internecie jesteś teraz w stanie znaleźć wszystko!
#2015-10-22 12:42:27 

Witold

Użytkownik

Wszystko zależy od tego, jaki mebel albo jakie meble potrzebujesz nabyć. Nabywając na przykład wysoką szafę metalową biurową sprawdź czy została ona zrobiona z solidnych tworzyw. Z drugiej strony kupując szafki ubraniowe warto jest zweryfikować, czy chociażby mają one na dole półkę na obuwie. Kiedyś, jak szukałem rzetelnej firmy wytwarzającej metalowe szafki do zakładu pracy, to wprowadziłem sobie zwyczajnie w wyszukiwarce wyrażnie „szafy ubraniowe metalowe” i się nie rozczarowałem.
#2015-10-22 14:07:06 

Anana_Kofana

Użytkownik

No naprawdę dzięki za te przeróżne posty! W sumie to na podanych przez Was witrynach sprawdzę sobie dodatkowo, ile kosztują szafki przedszkolne. Pozdrówki!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015