#2015-11-02 07:22:31 

polarnik

Użytkownik

Siemanko! Gdzie się relaksowaliście na wakacjach w ostatnie wakacje? Ja odniosłam się do wariantu: portugalia wycieczki. Uwielbiam podróżować po świecie. Na chwilę obecną moim marzeniem jest wyszukanie ogłoszenia typu Indie wycieczka dwuosobowa. Może macie jakieś pewne biura turystyczne, które mogą zaproponować interesujące wycieczki w niedużej cenie? :)
#2015-11-02 08:46:05 

Muszka_Tse-tse

Użytkownik

Ja też już myślę o przyszłorocznym wypoczynku i biorę pod uwagę tygodniowe wycieczki do Turcji albo alternatywnie będzie to: wycieczka do chin. Mam już kilka ciekawych propozycji, które wytrzyma moja kieszeń. Nie wyobrażam sobie zostania w mieszkaniu, kiedy do zwiedzenia jest tyle ciekawych zakątków na świecie.
#2015-11-02 09:18:08 

Igła_Nitka

Użytkownik

Mój wypoczynek nie doszedł do skutku w wyniku różnorodnych problemów :( Robię zatem plan przyszłorocznych wczasów, czyli propozycja dobre wycieczki turcja, czyli kierunek na Azję Południową :) Wiem, że jest to daleko, ale mnie bardzo pociąga :) Obejrzeć przykładowo miasto Punakha, niesamowite wzniesienia … Wyobrażam sobie, że będzie to największa życiowa przygoda :)
#2015-11-02 10:08:09 

Anana_Kofana

Użytkownik

Moje wielkie marzenie też brzmiało: indie wycieczka :) Wyszukanie odpowiedniej propozycji nie było takie proste. Dopiero pewien adres mnie zainteresował. Interesują mnie prastare cywilizacje, a Indie są w tym kontekście idealnym miejscem na spotkanie z nimi. Możliwość zobaczenia kompleksu Tadż Mahal albo Czerwonego Fortu w New Delhi oraz innych zabytków zostawionych np. przez Mogołów jest bezcenne. Tutaj miesza się wiele religii. To jak dotychczas moje najbardziej udane wakacje. Chciałbym już w najbliższych dniach zaplanować kolejny urlop w jakimś miejscu za granica. I chyba znowu zabukuję ofertę LogosTour. Kalkuluję właśnie koszty ;) - może wypali wyjazd do Australii… :)
#2015-11-02 10:38:35 

bieżnik

Użytkownik

Ale się rozgadaliśmy :) To podzielę się jeszcze, że marzy mi się również propozycja " indie wycieczki". Przed chwilą wpadła mi również na skrzynkę oferta, aby wybrać się na objazdową wycieczkę po Japonii. Może skorzystam …:) Bo jeśli nie w tej chwili, to za ile lat będę zwiedzać świat? Dzięki za to, że pisaliście o własnych podróżach. Zainspirowaliście mnie :) Do następnej przygody!Cześć :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015