#2015-12-11 10:21:46 

Muszka_Tse-tse

Użytkownik

Hej, mam problem bo niewiele jest hurtowni które dostarczają produkty do odnowy biologicznej w rozsądnych cenach. Byłabym wdzięczna za radę, pomożecie?
#2015-12-11 10:32:05 

Kontra

Użytkownik

A szukałaś w jakichś sklepach i hurtowniach w Twoim mieście? Ja widziałam w łódzkich hurtowniach kosmetyków naprawdę różne produkty. Większość nie skupia się na branży tylko oferuje i z fryzjerstwa i z odnowy itd. A czego konkretnie szukasz, kremów, maseczek, olejków?
#2015-12-11 13:01:50 

Anana_Kofana

Użytkownik

Może właśnie musisz się dopytać co mają w ofercie konkretni dostawcy? To chyba nie jest popularne tak jak np. fryzjerstwo u nas, więc może nie piszą o tym, że mają takie produkty.
#2015-12-11 13:49:09 

Muszka_Tse-tse

Użytkownik

Właściwie na tym etapie wszystkiego: maseczek, kremów, okładów z naturalnych składników itd., potrzebuję namiaru do kogoś z kim sprecyzuje swoje wymagania, bo na razie w ogóle znaleźć mi ciężko kogokolwiek z tej branży. Wszystko jedno jakie miasto, nie spieszy mi się z dostawą.
#2015-12-11 13:59:14 

Kubańczyk

Użytkownik

To może ja pomogę, bo jak ostatnio sam szukałem dostawcy w necie i wpisałem hurtownia kosmetyczna Kraków to trafiłem na portal z dużym wyborem takich hurtowni. I tam widziałem też produkty z zakresu odnowy bilogicznej, bo sam trochę się na to szykowałem, bo u siebie mam w ofercie takie zabiegi. Więc wejdź sobie na strone hurtowniekosmetykow.pl i poszukaj czy tam ci coś odpowiada. A i jak nie wiesz czy akurat mają coś takiego to lepiej skontaktuj się, ja tak właśnie zrobiłem i mi doradzili.

#2015-12-11 14:47:27 

Bajtek

Użytkownik

Ja od siebie dorzuce, ze szukając takich leczniczych produktów do zabiegów kosmetycznych i dermatologicznych patrzyłem czy firma ma w nazwie coś z Medica czy Medic. Może to śmieszne, ale wtedy chociaż wiedziałem, że będą mieli w ofercie coś z moich wymagań, bo przeglądanie wszystkich, łącznie z tymi które mają same lakiery do paznokci było nużące. Także może spróbuj takiego myku, żeby czas zaoszczędzić.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015