#2015-12-16 10:19:17 

Witold

Użytkownik

Witam Panowie! Chciałem się podzielić z Wami swoimi doświadczeniami z pewnymi ćwiczeniami. Dzisiaj wyjątkowo nie o bicepsach, karkach, ani niczym podobnym. Jak wiemy, wielu z nas boryka się problemami seksualnymi, choć oczywiście niewielu z nas się przyzna. Więc to jest mój swoisty coming out, gdyż przyznam, że spcejalnie orłem w czasie uprawianego seksu nie byłem. Szukałem po necie róznych rozwiązań na , aż w końcu trafiłem na instruktaż masaży i innych ćwiczeń, które pomagają wydłużyć czas uprawiania seksu. I wszystkim z podobnymi problemami obwieszczam, starożytni już znali ten problem i sobie z nim radzili. :D Jak ktoś będzie chciał się dowiedzieć ode mnie czegoś wiecej, to na PW wiadomość proszę i wyślę linki.
#2015-12-16 12:27:50 

Kubańczyk

Użytkownik

Sam nie wiem, czy mam ci bic brawo, czy cie wybrechtac i powiedziec, ze mieczak jestes. Tak czy inaczej PW już poszlo. :D
#2015-12-16 14:11:26 

polarnik

Użytkownik

Nie no gościu dał czadu. Przynajmniej nie wyszło niczego gorszego. :P Ja za to powiem szczerze, że nie chce mi się bawić w ćwiczenia, dlatego od dłuższego czasu używam tabletek na wydłużenie stosunku i jestem bardzo zadowolony z rezultatów. I nieskromnie powiem, że panny co mnie odwiedzają, też są zadowolone, przynajmniej na takie brzmią. ;D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015