#2016-02-29 06:50:45 

materialista

Użytkownik

Cześć. Chciałbym was spytać co według was najlepiej odstrasza komary? Co warto stosować bo przynosi rezultaty a czego lepiej unikać. Zapraszam do dyskusji, może pojawią się nam jakieś perełki które pomogą spać spokojniej.
#2016-02-29 08:50:01 

uzurpatorka

Użytkownik

Dla mnie niezmiennie najlepsze pozostają moskitiery na wszystkie drzwi i okna. Za długo zyje na swiecie zeby wierzyc ze chemiczny srodek pomoze je przegonic, a jesli nawet taki srodek dziala to powaznie zastanawiam sie jak on wplywa na moje zdrowie. Nie oszukujmy się jestesmy mimo wszystko podobnie zbudowani do wszystkich zwierzat na tej planecie i jesli cos wykancza nawet male owady to na pewno pozostawi slad w naszych organizmach.
#2016-02-29 09:36:54 

gochalady

Użytkownik

Kiedys slyszalam o pułapce z drożdzy. Robisz mala dziure w butelce, takiej wielkosci zeby komar mogl wleciec i do srodka wkladasz drozdze i wode. Ponoc drozdze jak fermentuja to wytwarzaja dwutlenek wegla, który zwabia komary mowiac im ze coś tam oddycha i żyje. Reszty już się domyślacie. Czy to działa? Nie wiem bo nie stosowałam ale uznałam że warto się podzielić :P.
#2016-02-29 10:17:27 

technofob

Użytkownik

Nie wierzę w takie rzeczy. Od zawsze stosowało się w moich stronach moskitiery i nie mieliśmy żadnego problemu z komarami, a wokół pełno jezior. Jakby ktoś był zainteresowany porządnymi siatkami to polecam ten sklep: www.tasmuj.pl/. Szeroki asortyment i dobre ceny, a przede wszystkim jakość. Masz gwarancje ze moskitiera sie nie porwie i nie odklei od ramy. Polecam każdemu kto chce spać spokojnie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015