#2016-03-16 00:18:03 

Bajtek

Użytkownik

Witam. Piszę do was z pytaniem, jaki rower moglibyście polecić początkującemu rowerzyście.
#2016-03-16 03:09:55 

polarnik

Użytkownik

To zależy głownie od tego, gdzie i w jakim celu chcesz jeździć na swoim rowerze. Jeśli jesteś z miasta i planujesz jeździć głównie po mieście, to najlepszy dla ciebie będzie rower miejski. Ja kupiłem swój rower miejski w Poznaniu w dobrze zaopatrzonym sklepie BIKEFUN. Jest tam bardzo duży wybór miejskich jednośladów.
#2016-03-16 05:40:55 

Kubańczyk

Użytkownik

Znam ten sklep, choc nie byłem w nim osobiście. Firma prowadzi również sprzedaż w Internecie i oferuje oczywiście nie tylko rowery miejskie. Początkującemu cykliście poleciłbym rower górski, jak ten opisany na stronie bikefun.pl/rowery-kross-level-a6 . Posiada on komfortowe siodełko i wytrzymałą ramę z wysokiej jakości aluminium. Jest wyposażony w wysokiej jakości piasty i hydrauliczne hamulce. Pozwala na przyjemną jazdę zarówno po asfalcie, jak i po szutrowej drodze.
#2016-03-16 08:24:36 

Witold

Użytkownik

A ja nie dzielę rowerów na modele dla początkujących i dla zaawansowanych. Każdemu mogę polecić rower trekkingowy Kross Trans Siberian, który da sobie radę i z łatwymi i trudniejszymi trasami. Początkujący rowerzysta powinien pokonywac na nim łatwe trasy, a w miarę nabywania nowych umiejętności i poprawy swojej kondycji, może zdecydowac się na zwiekszenie skali trudności pokonywanych tras.
#2016-03-16 09:22:46 

Bajtek

Użytkownik

Wybór jest trudny, choć raczej nie zdecyduję się na rower trekkingowy. Skłaniałbym się raczej ku rowerowi miejskiemu albo górskiemu.
#2016-03-16 11:18:18 

Kubańczyk

Użytkownik

Bardziej uniwersalny jest rower górski, który posiada dużą zdolność do adaptowania się do umiejętności, formy i doświadczenia rowerzysty.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015