#2016-03-17 10:25:07 

Anana_Kofana

Użytkownik

Witam od dwouch tygodni szukam sali na swoje wesele. Myslalam ze to bedzie latwe ale okazuje sie ze niektore miejsca to sa pozajmowane na dwa lata do przodu... Chodzi o jakies sale weselne okolice Warszawy ewentualnie kilkanascie kilometrow poza stolica gdzie rezerwacja jest na kilka miesiecy przed. Jsli macie jakies pomysly prosze kontakt
#2016-03-17 12:58:09 

Kontra

Użytkownik

Wiesz co jesli chcesz zrobic naprawde fajne przyjęcie weselne to zrob na obzezach bo w miescie to jednak zawsze czuje sie ze to jest miasto. a w otoczeniu natury ogrodu jest fajnie. do tego jakis fajny drink bar i mozna plynac. jakies jeziorko na spacery w okolicy... to jest to. ja jestem zwolennniczka takich rozwiazan.
#2016-03-17 14:00:07 

gochalady

Użytkownik

ja też jestem za nie ma to jak wesele w ladnym plenerze. ja to nawet nie mialam sali tylko namiot zaryzykowalam bo byla taka dobra pogoda ze mowie czemu nie. i sie udalo piekna pogoda wszyscy zadowoleni
#2016-03-17 15:30:22 

wietrzna

Użytkownik

ja bym ise nie odwazyla.. ale tez mi sie marzy takie wesele jak brytyjskie pod namiotem.. no nic jeszcze pare lat to moze sie odwaze :) takie klasyczne wesela tez sa fajne o ile wszystko jest pierwsza klasa- sala, jedzenie, obiekt, polozenie..
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015