#2016-03-24 10:59:22 

gochalady

Użytkownik

hej, idziemy z dzieckiem na kinder bal do znajomych, ale nie mamy pomysłu na oryginalny prezent. może znacie jakiś fajny sklep, gdzie znajdę niebanalny prezent dla dzieciaka, chciałabym, zeby było to cos, co się dziecku spodoba, ale tez zeby było to praktyczne niestety nie mam tez za dużo czasu na biegnie po sklepach, ale z drugiej strony urodziny tuz tuz i nie wiem czy jak cos zamówię przez internet to czy paczka dojdzie ma czas, jakie są wasze doswiadczenia?
#2016-03-24 12:00:27 

polarnik

Użytkownik

Jak się robi zakupy na ostania chwile to zawsze cos może nie dojść, ale zeby nie było, ze marudzę ostano na prezent zamawiałem kubek w groszki w znanym sklepie internetowym i przesyłkę dostałem w ciagu niecałych 2 dni, więc nie powinno być problemu.
#2016-03-24 12:13:16 

uzurpatorka

Użytkownik

Ja lubie kupowac w necie, także prezenty, fajne okazje się trafiają. Ostanio kpiłam dla dzieciaków do pokoju lampki nocne, musiałam kupic 2, bo oczywiście każde z dzieci chciało mieć swoją, ale cena była bardzo atrakcyjna. Uważam, ze to fajny i praktyczny pomysł na prezent, polecam i pozdrawiam;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015