#2016-03-31 01:43:55 

Muszka_Tse-tse

Użytkownik

Cześć . Jestem po ukończonych studiach z zakresu marketingu i zarządzania, a obecnie pracuję jako księgowa w dużej firmie w stolicy Polski. Dostałam ostatnio propozycję wyjazdu za granicę, również w zawodzie księgowej ale wiem, że będą weryfikowali moją znajomość języka angielskiego i to nie tylko w sensie ogólnym ale także pod kątem języka finansowego i rachunkowości. Czy wiecie jak i gdzie mogę przygotować się do tego oraz czy będzie wymagane ode mnie przedłożenie odpowiedniego certyfikatu?
#2016-03-31 02:29:18 

djdolak

Użytkownik

Witaj. Jeśli chodzi o branżę finansową to najbardziej popularnym i najczęściej uznawanym wśród pracodawców na całym świecie poświadczeniem znajomości języka angielskiego są egzaminy ICFE. Przygotować się możesz do nich w najbliższym centrum egzaminacyjnym których w Warszawie są co najmniej cztery. Wśród nich ceniony British Council, którego mogę ci z całego serca polecić ponieważ sam tam przygotowywałem się do egzaminów CAE. Najlepiej gdybyś tam zadzwoniła i wypytała o wszelkie szczegóły. Adresy wszystkich centrów egzaminacyjnych (nie tylko w województwie mazowieckim) znajdziesz na stronie fce.pl.

#2016-03-31 05:03:01 

Muszka_Tse-tse

Użytkownik

Właśnie sprawdziłam i faktycznie British Council znajduje się niedaleko mojego miejsca pracy więc nawet nie będę tam dzwonić a przejdę się osobiście i zorientuję w temacie.
#2016-03-31 06:50:21 

Muszka_Tse-tse

Użytkownik

Dzięki za pomoc.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015