#2016-04-18 06:39:02 

bieżnik

Użytkownik

Czesć. Szukam jakieś dobrego sklepu z etykietami, taki w którym mógłbym zamówić wysyłkowe etykiety kolorowe ale nie tylko. Rozglądałem się za takim sklepem ale nic takiego nie wpadło mi w oko. Liczę, na to, że być może ktoś z Was mi pomoże ;) proszę, doradźcie gdzie i jak takie coś zamówić.
#2016-04-18 08:42:36 

Kubańczyk

Użytkownik

Tam znajdziesz: www.swiatetykiet24.pl/przezroczyste-etykiety-wysylkowe.html masz pod tym linkiem wysokiej jakości etykiety wysyłkowe ;) No i sam sklep też jest bardzo profesjonalny i świetnie zaopatrzony, polecam porobić zakupy.
#2016-04-18 09:34:32 

bieżnik

Użytkownik

Dziękuję ;) Bardzo kolorowa i profesjonalna strona internetowa ;) z chęcią zamówię etykiety. Najbardziej mnie dziwi, czemu wcześniej nie trafiłem na nią, a wydawało mi się, że skutecznie szukałem. Ale jak widać to jednak ona mi umknęła ;) dzięki za pomoc!!
#2016-04-18 11:29:31 

Kubańczyk

Użytkownik

Nie ma o czym mówić ;) może dlatego nie mogłeś znaleźć, bo ja mam ten link od kuzyna, bo on zawsze robi tam zakupy i zachwalał mocno ten sklep ;) Cieszę się, że mogłem Ci pomóc, jakbyś miał jeszcze jakieś pytania albo coś to wal śmiało ;) Odpiszę i po doradzam co i jak.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015