#2016-05-23 06:16:06 

Igła_Nitka

Użytkownik

Hej, hej! Zamierzam się wyposażyć już teraz na zimowy sezon, bo wiadomo że im wcześniej się pomyśli tym jest taniej. Czy znacie jakiś sklep w Poznaniu ze sprzętem do snowboardu? Fajnie by było jakby mieli też serwis, bo mam problem z wiązaniami w innej desce. Dzięki i pozdrawiam!
#2016-05-23 08:49:14 

djdolak

Użytkownik

Nie ma zbyt dużego wyboru akurat w Poznaniu, jeśli chodzi o deski i narty niestety… ale ja bym Ci polecił taki sklep SuperSportowy.pl. Oni mają tam dość duzy wybór desek do snowboardu no i jeśli zależy Ci na serwisie, to chyba jedyne miejsce w Poznaniu które cieszy się tak dobrą renomą jeśli chodzi o naprawy itp. Sprzętu zimowego.
#2016-05-23 09:00:36 

Igła_Nitka

Użytkownik

Naprawdę mają też sprzęt zimowy? Ja ich kojarzę jaki eksperta od rowerów w Poznaniu. Sama tam parę lat temu kupowałam sobie po dobrej cenie rower Le Granda, ale w sumie wtedy jeszcze nie zwracałam uwagi na snowboard, hehe. Sklep mnie nie rozczarował z rowerami, więc teraz na pewno też się tam wybiorę- dzięki :)
#2016-05-23 11:31:48 

bulionowa

Użytkownik

Zawsze warto się porozglądać, co mają takie wielkie sklepy w ofercie typu decathlon, bo czasem też mają markowe sprzęty na promocji, ale to chyba bardziej bliżej sezonu musisz poczekać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015