#2016-08-22 10:10:21 

minagina

Użytkownik

Cześć Wam ;) mój mąż i ja doszliśmy do wniosku, że czas zainwestować trochę w dodatkowy luksus i relaks. Chcemy zainwestować w domowe spa lub basen ;) akurat odłożonych mamy sporo oszczędności i chcemy je w taki właśnie sposób spożytkować. Sporo inwestowaliśmy w różne rzeczy i innych i doszłam teraz do wniosku, że jednak czas trochę na tego typu przyjemności ;) możecie nam pomóc doradzić jaka firma byłaby w stanie nam taki basen sprawić? Byłabym wdzięcznya za Waszą pomoc ;)
#2016-08-22 12:09:19 

bulionowa

Użytkownik

Jak chcesz zgłosić się po unikatowy projekt basenu To z całą pewnością ta stronka internetowa Wam pomoże coś świetnego wybrać ;) zresztą ja też nie ukrywam, że też chcę z mężem zainwestować w taki przydomowy basen. Nie jest to tak wielki wydatek jak się wielu osobom wydaje, a jednak byłoby cudownie popływać sobie w basenie koło domu.. ;)
#2016-08-22 13:43:40 

Muszka_Tse-tse

Użytkownik

Według mnie taka budowa spa to jest genialna sprawa! Serio, bo jednak uwielbiam chodzić po różnych spa i tak sobie pomyślałam, że jednak jakbym mogła takie mieć w domu to by normalnie było spełnienie moich marzeń.. jak tak przeglądałam różne oferty to jednak nie jest aż tak duży wydatek faktycznie jak sobie myślałam.. trochę oszczędności i w domu może powstać prawdziwy salon urody ;)
#2016-08-22 14:02:17 

gochalady

Użytkownik

Fantastyczna ta strona internetowa baseny-iwo.pl! :D właśnie jak przejrzałam ich cennik, usługi i ofertę i szczerze mówiąc to wcale nie jest taka droga inwestycja, żeby powstał taki basen lub spa w domu ;)
#2016-08-22 14:42:34 

Anana_Kofana

Użytkownik

Ale rozpaliłyście u mnie moją wyobraźnie :D też bym takie coś bardzo mocno chciała u siebie w domu.. robiłabym sobie taki wieczorek spa codziennie ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015