#2016-08-24 08:55:02 

Igła_Nitka

Użytkownik

Witam :) Wpadam tutaj właściwie z takim szybkim pytanie. Na stronie https://www.urzadzenia-biurowe24.pl/pl/p/Laminator-OPUS-Unilam-A4/344 znalazłam taki laminator. Jest mi pilnie potrzebny taki laminator, bo zajmuje się w domu tworzeniem różnych takich rzeczy, które potem laminuję i chętnie właśnie bym kupiła w takiej ofercie. Czy ktoś z Was ma tutaj do czynienia z takim sprzętem i może się podzielić doświadczeniem?
#2016-08-24 09:36:33 

polarnik

Użytkownik

Tak, ja często też laminuję. I bez zastanawiania się bym kupil, bo to jest naprawdę dobra oferta. W ogóle to z tego co widzę, to na stronie urzadzenia-biurowe24.pl mają całkiem ciekawe oferty i na pewno tam warto wiele rzeczy kupić. Ja na przykład się czaję na niszczarkę do dokumentów, bo mi jest potrzebna teraz i chętnie bym taką do domu wziął
#2016-08-24 09:48:10 

Igła_Nitka

Użytkownik

No właśnie widzę, że tam są dostępne Fellowes niszczarki i to na dodatek w cenach takich, że sama się tym zainteresowałam. No kto wie, może też się na to zdecyduje. Bo chyba warto. A przynajmniej tak mi się wyadeje, że warto. No nic w każdym razie dziękuę za Twoją opinię, była mi pomocna
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015