#2016-09-02 02:06:01 

pieczątka

Użytkownik

Hej. Nie mam się w co ubrać. Wiem, że każda z Was tak pewnie marudzi, że nie ma się w co ubrać, ale ja to już typowo nie mam. A sprawa jest o tyle ważna, że mam obronę swojego doktoratu za chwilę i musze tam jednak jakoś wyglądać chyba dobrze, żeby sprawić dobre wrażenie przed szanowną komisją i wszystkimi gośćmi, których zaprosiłam. Co byście mi poleciły?
#2016-09-02 02:28:02 

uzurpatorka

Użytkownik

To wszystko zależy od tego co preferujesz i ile czasu masz na to. Dobrym pomysłem na taką okazję jest szycie na zamówienie i wtedy będziesz miała taką kreację, że nikt inny nie będzie jej miał. Zdejmą z Ciebie miarę, Ty powiesz po prostu co chcesz i wtedy będziesz mogła już bez problemu sobie to nosić :)
#2016-09-02 04:49:29 

pieczątka

Użytkownik

Ja chyba nie jestem gotowa do takiego szycia, bo ja nie wiem właśnie co chcę. Muszę po prostu jakieś ubranie zobaczyć i wtedy zdecydować czy mi się podoba i to właśnie wybrać
#2016-09-02 07:23:26 

bulionowa

Użytkownik

To ja Ci zaproponuje, żebyś się przeszła do 303 Avenue. Na stronie https://303avenue.pl/pl/sklepy zobacz sobie gdzie się znajduje najbliższy Ciebie sklep i wtedy sobie wybierz co tam Ci się będzie podobało. I problem rozwiązany ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015