#2016-09-07 22:29:43 

wietrzna

Użytkownik

Cześć szukam konkretnych produktów z działu elektrycznego. Chodzi mi o gniazdka, włączniki, kable z przedłużaczami i inne takie. Nie mam zbytnio czasu latać po sklepach, bo zajmuje się remontowaniem wraz z moim chłopakiem, a nie wiem, w którym sklepie mogłabym coś takiego kupić taniej. Kupowaliście już coś takiego przez internet?
#2016-09-08 01:10:09 

materialista

Użytkownik

Cześć. Ja kupowałem lampy do kuchni i łazienki. Wszystko doszło normalnie, choć lampa do kuchni była kryształowa. Więc jeśli ci chodzi o to, czy ktoś cie oszuka i wyśle bubel to prędzej tak można zrobić na ogłoszeniach prywatnych, w sklepach internetowych muszą dbać o klienta. Pozdro
#2016-09-08 02:54:27 

pieczątka

Użytkownik

Koleżance chyba chodzi bardziej o markę. Więc ja bym poleciła na przykład włącznik producenta Ospel. Bardzo efektownie się prezentuje i zdaje się, że nie jest drogi. Ja taki kupiłam w sklepie stacjonarnym w moim mieście, ale później żałowałam, że nie zamówiłam przez neta, bo był kilka złotych tańszy. Więc ja jak najbardziej poleciłabym zakupy w sieci, chociażby ze względu na oszczędności.
#2016-09-08 04:47:59 

polarnik

Użytkownik

Cześć. Ja też wolę zakupy internetowe są wygodniejsze i bezpieczne. Jeszcze nie trafiłem na żadnego oszusta. A co do włączników to poleciłbym o coś takiego sami sobie sprawdźcie elektrycznydom.pl/29-impresja. Ja to jeszcze szukam takich specjalnych lamp zewnętrznych, żeby ładnie udekorować wejście do domu, ale póki, co nic konkretnego nie przyszło mi do głowy.
#2016-09-08 07:41:12 

Igła_Nitka

Użytkownik

Hej. Ja też kupowałam impresje. Doskonale pasują do mojego pokoju.
#2016-09-08 08:14:15 

wietrzna

Użytkownik

Cześć ponownie. Macie rację te włączniki są śliczne. Chyba jeszcze pobuszuję w tym sklepie :D dzięki za podpowiedź. Trzymajcie się.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015