#2016-09-27 04:28:08 

Kubańczyk

Użytkownik

Witam wszystkich. Niedługo mamy rozdać takie upominki dla naszych współpracowników. Coś naprawdę skromnego i raczej symbolicznego, ale wiecie, chciałbym to też w odpowiednią rzecz opakować. Możecie coś mi polecić? Nie chcę byle czego.. liczę na Waszą inwencję i rzetelne porady, a nie trolle :P
#2016-09-27 05:29:44 

Witold

Użytkownik

Po prostu włóż upominki w torebkę papierową, o wysokiej jakości i faktycznie zadbaj o to, żeby ten prezent wyglądał elegancko i fajnie się prezentował. Jak chcesz to skorzystaj z oferty tej firmy. Naprawdę bardzo dobre torebki produkują –pełne konkrety możesz wyczytać na ich stronie internetowej. Wystarczy żebyś dodał logo na taką torebkę papierową i już super będzie się prezentowała. Także bardzo polecam ;)
#2016-09-27 06:01:36 

Bajtek

Użytkownik

No całkowicie zgadzam się z kolego wyżej. Zamów torebkę z logiem Twojej firmy, w środku włóż upominki i już gotowy prezent/gadżety jak się patrzy ;) także nie masz co za dużo myśleć o tym i po prostu zamów torebki i problem z głowy
#2016-09-27 07:24:46 

lity_piasek

Użytkownik

Ja tyle lat współpracuje z firmą i nawet nie pofatygowali się nigdy na głupie dziękuje i upominki.. a co dopiero na jakiś prezent z prawdziwego zdarzenia. No ale takie realia niestety..
#2016-09-27 08:36:51 

materialista

Użytkownik

Ja za to często dostaje prezenty od swojej firmy ;) jeszcze dodatkowo to naprawdę właśnie zapakowane w super torebki papierowe i inne bajery ;) ostatnio dostałem koszulke i kubek z logiem naszego projektu ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015