#2016-09-29 03:49:05 

minagina

Użytkownik

Cześć wszystkim forumowiczom! Poratujcie... za tydzień wybieram się z chłopakiem do Krk, będziemy tam sobie balować i zwiedzać jakiś czas, wiecie – wszystkie zabytki na mapie i centra handlowe po drodze :) Ale mamy pewien problem, chcielibyśmy poruszać się w miarę sprawnie po mieście, bo mamy tyyyle miejsc do odhaczenia, a dość mało czasu żeby pogodzić wszystkie atrakcje. Tu rodzi się moje pytanie – może ktoś wie, czy jest jakiś alternatywny sposób poruszania się po mieście? Zaznaczam, że komunikacja miejska nas nie obchodzi (oboje mamy do niej dziwny uraz), no a rowery miejskie są chyba na specjalną kartę, której nie mamy :/ Co byście polecili?
#2016-09-29 06:26:51 

technofob

Użytkownik

Noo miejskie rowery to raczej dla mieszkańców miasta, wcześniej i tak musiałabyś się zarejestrować, blablabla – zajmuje to dużo czasu :) A skąd ten uraz do komunikacji miejskiej? Nie rozumiem, mnie nigdy nie zawiodła, a codziennie pędzę nią na studia. Może ruszcie tyłeczki na piechotę, albo zamówcie sobie taxi jak was stać :)
#2016-09-29 07:31:35 

bulionowa

Użytkownik

Zwariowaliście? Taksówki są drogie. Jeśli chodzi o wynajem samochodów Kraków ma bardzo szeroką ofertę. Jak któreś z was ma prawko, to nie widzę przeszkód. Weźcie autko na kilka dni i nie martwcie się już o transport, tylko skupcie się na przyjemnościach :)
#2016-09-29 09:23:16 

lity_piasek

Użytkownik

Jak alternatywnie, to tylko na hulajnodze! A tak serio, to jednak zastanówcie się nad tą komunikacją miejską, bo niby jak dojedziecie w tyle miejsc za psie pieniądze? Tramwaje i autobusy docierają raczej wszędzie, no i jak spóźnisz się na jeden, to następny masz za 5 minut – no czyż to nie jest przekonujące? Nie wiem, czy przyjeżdżacie pociagiem, czy lecicie samolotem, ale przy tej drugiej opcji możecie wynająć samochód na krakowskich Balicach, ale uprzedzam grzecznie, że możecie sobie trochę postać w korkach, zwłaszcza gdy ludzie wracają z pracy. Tym niemniej, to chyba najwygodniejszy sposób na zwiedzanie tego miasta ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015