#2016-10-03 05:18:14 

bulionowa

Użytkownik

Heja! Wiecie co się stało? Dzwonek mi domu nie działa. I bym chciała jednak to jakoś załatwić. Kuć nie będziemy na pewno bo elewacji trochę mi szkoda, a wiem, że tam trzeba coś wymienić, żeby wszystko działało jak należy. Dlatego teraz pod uwagę biorę dzwonki bezprzewodowe bo właśnie widziałam, że takie też są. Jak to działa? I czy w ogóle działa?
#2016-10-03 07:12:12 

Kubańczyk

Użytkownik

No pewnie, że działa. Działa tak jak zwykły dzwonek, tyle że przewodu nie ma. Proste :D Ogólnie to fajnie rozwiązanie, bo jak kupisz dobry dzownek, to sygnał możesz nawet w jakim miejscu chcesz powiesić w domu. I tyle. Ja się teraz na stronie www.gitmarket.pl/oprawy-do-wbudowania-w-sufit/ rozglądam za oprawkami sufitowymi, bo mam wrażenie, że dobre je teraz robią i bym takie chciał
#2016-10-03 09:06:10 

polarnik

Użytkownik

Pewnie, że dobre robią :D Na pewno się opłaca je montować. Ja ostatnio ku mojemu zdziwieniu widziałem jeszcze gdzieś ostatnio oprawy do świetlówek i się zacząłem zastanawiać kto z tego w ogóle jeszcze korzysta, no ale widocznie są jeszcze ludzie, którzy na stanie mają świetlówki to z nich korzystają
#2016-10-03 11:52:33 

Kubańczyk

Użytkownik

Pewnie, że są. Nie są już tak popularne jak kiedyś, ale w wielu miejscach jeszcze można spotkać. Teraz na czasie się najazdowe lampy, które się normalnie montuje w podłodze przed garażami, że nic się nie dzieje, jak się samochodem najedzie. Chociaż i tak jeszcze by mi się przydała lampa stojąca podłogowa żeby sobie natrojowo oświetlać
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015