#2016-10-18 08:35:12 

Witold

Użytkownik

Na stronie http://www.bakaliowo.pl/bakaliowo-pl/migdaly-surowe-blanszowane udało mi się znaleźć całkiem ciekawą ofertę kupna surowych migdałów blanszowanych. Ogólnie rzecz biorąc to ja bym chciał z tego skorzystać, bo akurat u mnie migdały to idą jak nie wiem. I chętnie bym teraz właśnie większa ilość kupił i miał na dłużej. Ale czy to się opłaca?
#2016-10-18 09:16:36 

pieczątka

Użytkownik

Człowieku no pewnie, że się opłaca. Weź Ty mi znajdź jakąś zupełnie inną ofertę, w której będziesz miał podane takie dobre ceny jak tutaj. No po prostu się nie da. Znalazłeś naprawdę teraz świetny sklep, w którym z tych warto korzystać. Ja tam widzę też, że są płatki migdałów a to jest akurat rzecz, której ja potrzebuje, wiec też chętnie się podczepię po to
#2016-10-18 09:57:28 

Witold

Użytkownik

Tak właśnie podejrzewałem, że znalazłem coś dobrego. Teraz jeszcze mnie interesują ziemne orzeszki prażone i mam taką nadzieję, że mi się uda ogólnie zamówić jeszcze większe ilości tego, żeby wszystko było zawsze na miejscu
#2016-10-18 11:13:20 

pieczątka

Użytkownik

Będzie na pewno. Ty tutaj przyszedłeś po poradę, a się okazuje, że pomogłeś mi i to ja muszę dziękować za pomoc :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015