#2016-10-25 09:18:01 

bieżnik

Użytkownik

Cześć. Wprowadziłem się do nowego mieszkania niedawno. A tak sobie uzbierałem pieniądze i kupiłem. Oglądałem je kilka razy i wszystko było w porządku, ale teraz jak się już wprowadziłem to dopiero widzę, ile tu jest jeszcze rzeczy do zrobienia. O mamo. Ale w pierwszej kolejności chce się zająć ścianami bo one to naprawdę wołają o pomstę do nieba. Krzywe to jak nie wiem, nie mam pojęcia co poprzedni właściciele tutaj robili, że tego nie widzieli
#2016-10-25 09:53:20 

materialista

Użytkownik

Wiesz to może niekoniecznie być wina właścicieli tylko po prostu takie budownictwo i tyle. Nic nie zrobisz. Znaczy zrobisz, możesz sobie zamówić w Poznaniu szpachlowanie ścian i wtedy będziesz miał wszystko proste i ładnie zrobione. Nie będzie Cię w oczy bodło, że masz krzywo. No jak Ci zależy na tym, bo na przykład chcesz sobie tylko ściany pomalować i mieć ładnie, no to czemu nie
#2016-10-25 11:43:16 

bieżnik

Użytkownik

No chyba właśnie będę musiał tak zrobić, bo przecież aż patrzeć na to nie mogę. Normalnie jakaś masakra. Mam nadzieję, że się uda to wszystko jakoś tak zaszpachlować jak mówić, żeby było równo i bez śladu po tych wszystkich nierównościach
#2016-10-25 12:48:14 

polarnik

Użytkownik

Ja muszę przyznać, że jeśli chodzi o remonty Poznań całkiem dobrze się prezentuje, więc jak załatwisz sobie dobrego fachowca od tego, na przykład ze strony remonty-mieszkan-poznan.pl to będziesz zadowolony i nie będziesz mógł uwierzyć, że wcześniej tam tak krzywo było :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015