#2016-10-31 05:23:28 

uzurpatorka

Użytkownik

Witajcie wszyscy. Nie wiem gdzie mam się zwrócić, dlatego właśnie postanowiłam, że napiszę nowy temat. Nie mam doświadczenia w handlu, dopiero zaczynam. Zastanawiam się w jaki sposób można by było się wypromować. Czy tutaj pomoc pięknych pań asystujących przy promocji byłoby wskazane? Chciałabym wypromować sklep z częściami motoryzacyjnymi, ale nie wiem czy to dobry pomysł z tymi kobietami. Co sądzicie?
#2016-10-31 08:22:34 

wietrzna

Użytkownik

Witaj. ja sądzę, że powinnaś spróbować. Co jak co, ale w męskim dziel, seksowne kobiety to najlepsza zachęta, aby zacząć przychodzić. Sklep z częściami motoryzacyjnymi. Możesz zatrudnić z dwie trzy panie, aby uśmiechem witały gości, kusiły strojem czy częstowały jakimś drobnym poczęstunkiem. Sądzę, że przyda ci się niejedna profesjonalna hostessa Gdańsk w tym mieście były ciekawe agencje, z których można by było skorzystać.
#2016-10-31 10:46:04 

Witold

Użytkownik

Dzień dobry. jestem jak najbardziej na tak. Z chęcią przyszedłbym do sklepu, gdzie obsłużyłaby mnie elegancka kobieta, jeszcze dając mi coś w gratisie. Myślę, że zatrudnienie takiej kobiety to świetny pomysł na wypromowanie sklepu. Sama widzisz że to sklep dla mężczyzn, dlatego kobiety będą tutaj najlepszym wabikiem. Gdybym to ja otwierał taki sklep, na otwarciu przechadzałyby się piękne kobietki w bikini ;D
#2016-10-31 12:09:21 

gochalady

Użytkownik

na szczęście nie otwierasz, zaoszczędzisz kobietom zapalenia płuc. A tak na poważnie. Ja też sądzę, że to całkiem dobry pomysł. To byłaby świetna reklama, na pewno znajdzie się fajna i ładna modelka promująca z Katowic. Ja też gdybym otwierała taki sklep zatrudniłabym kobiety do promowania go. Zawsze to większe zainteresowanie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015