#2016-11-02 06:17:28 

djdolak

Użytkownik

Potrzebuję dobrego detektywa która zna się na swojej robocie i wyśledziłby dla mnie pewną osobę we Wrocławiu, możliwe krótkie wyjazdy na obrzeża. Przede wszystkim zależy mi na powodzeniu, kwestia finansów jest istotna oczywiście ale jestem skłonny zapłacić więcej jeśli się uda. Pozdrawiam.
#2016-11-02 08:01:05 

materialista

Użytkownik

Sprawdziłem już kilka róznych biur detektywów z Wrocławia i muszę Ci powiedzieć że najlepiej spisuje się CDFox. Mają świetną kadrę, znającą się na rzeczy, ale co najważniejsze zalezy im na kliencie. To wszystko wynika po prostu z doświadczenia. Do każdej sprawy podchodzą indywidualnie, przygotowują się zadając wiele pytań dzięki czemu skuteczność jest taka a nie inna.
#2016-11-02 10:49:24 

uzurpatorka

Użytkownik

Mieszkam pod Wrocławiem, w zasadzie to trochę dalej niż „pod” no i potrzebny mi był detektyw Legnica jak wiecie to nie jest duże miasto ale kiedy próbowałam sama zbadać sprawę to niestety pojawiały się takie kłopoty które mogły wszystko tylko bardziej popsuć. Wynajęłam firmę o której tu pisano, mają u nas w Legnicy placówkę no i sprawa została ostatecznie rozwiązana. Finał trochę smutny dla mnie, ale przynajmniej znam prawdę a to najważniejsze.
#2016-11-02 12:05:19 

materialista

Użytkownik

Otóz to. Mnie też nie zawsze zadowalało to czego sie dowiadywałem ale wolę tak niż żyć w nieweidzy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015