#2016-11-04 05:30:44 

lity_piasek

Użytkownik

Hej! Czy są szanse na uzyskanie dofinansowania z mieszkania dla młodych na mieszkanie używane, tzn z rynku wtórnego? Jeśli tak to jak to przebiega bo słyszałem że z mieszkaniami od deweloperów to chyba z ostatnią transzą pieniadzebylywyplacane. Jest to dla mnie bardzo ważne wiec bedezobowiazany za rzucenie chociaztrocheswiatla na sprawe.
#2016-11-04 06:22:22 

minagina

Użytkownik

Bez problemu takie dofinansowanie uzyskasz. Nowelizacja pozwalająca na zakup z rynku wtórnego już dawno weszła w życie, ale i tak dobrze jest załatwiać formalności przez doświadczone biuro pośrednictwa. Tak jest po prostu pewniej i bezpieczniej. Sama korzystałam z programu wiec wiem co pisze. W kazdym razie jesli chodzi o mieszkania dla młodych Poznań ma bardzo dużo nieruchomości spełniających wymagania, bo wiesz zapewne ze musi byc odpowiedni metraż itd. Wystarczy tylko znaleźć sprawdzone biuro nieruchomości w Poznaniu i można działać :). Pozdrawiam serdecznie i powodzenia w poszukiwaniu własnego kąta.
#2016-11-04 06:54:28 

polarnik

Użytkownik

Fajnie ze odpowiedzialas, cieszesie ze ktossiezainteresowal. Powiedz mi tylko kiedy dofinansowanie dostaje sprzedajacy mieszkanie w takim razie?
#2016-11-04 08:30:12 

minagina

Użytkownik

Wszystko idzie razem czyli w momencie kiedy wyplaconybedzie kredyt idzie takzedofinansowaniezMDMu a bank już jakoś się rozlicza z BGKiem który obsługuje ten program. Pytaj jak coś z chęcią ci pomogę.
#2016-11-04 11:08:08 

wietrzna

Użytkownik

W zeszłym roku kupowałam duże mieszkanie na poznańskim Grunwaldzie z pośrednictwa Asma i mogę tylko polecić. Na każdym etapie dostałam niezbędna pomoc. Komfortowo jest mieć świadomość że ktoś czuwa nad dokumentami i pilnuje terminów. Można spokojnie zając się innymi ważniejszymi rzeczami.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015