#2016-11-07 03:14:00 

bulionowa

Użytkownik

Cześć :) Od dawna marzy mi się taka sytłacja, żeby wyjechać na jakąś pielgrzymke. Najlepiej to do Japonii do tych wszystkich świętych miejsc, do których św. Maksymilian Maria Kolbe podróżował. Tak bardzo bym tego chciała. Czy to jest w ogóle możliwe? Błagam, niech ktoś powie, że tak…
#2016-11-07 05:18:53 

Witold

Użytkownik

Witaj. Oczywiście, że tak. Z tego co wiem to powstaje taka pielgrzymka i trwają nawet na nią zapisy, więc jak będziesz chciała i się zdążysz na nią zapisać to bez problemu sobie na nią pojedziesz i będziesz mogła pozwiedzać te wszystkie najczęściej uczęszczane miejsca
#2016-11-07 06:04:57 

bulionowa

Użytkownik

WOW! Z nieba mi spadasz z tą ifnroamcją. No to czyli będę tego teraz szukać i mam nadzieje,ze mi się uda bez problemu jeszcze zapisac i zarezerwować dla siebie miejsce jakieś, bo bez tego to chyba nie przeżyje! W ogóle to na stronie www.misjatravel.pl/info-27 jest informacja o tym super systemie ze słuchawkami na wycieczki
#2016-11-07 08:14:15 

Witold

Użytkownik

W takim razie mam ogromną nadzieję, że Ci się uda wszystko dopiąć na ostatni guzik i że do tej pielgrzymki rzeczywiście dojdzie, więc zró wszystko, żeby Ci się udało spełaniać swoje marzenia! ;) Na pewno warto coś dla siebie robić
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015