#2016-11-08 23:22:48 

wietrzna

Użytkownik

Cześć laseczki. Jak w temacie potrzebuje opieniikogosdoswiadczonego do pomocy, bo musze wybrac fotografa na slub. Czym wy się kierowałyscie?? Tylko portfolio czy tez doswiadczenie?? A moze ktoś wam polecal?
#2016-11-09 01:33:44 

uzurpatorka

Użytkownik

Hejka ;);) ja chciałam mieć ślub jak z bajki, więc baaaardzo dużo czasu poświęciliśmy na wybór fotografa… Jakieś… 10 m-cy przed ślubem :O Ale warto było. Fakt zaplacilismy dużo, ok. 8000 zł ale efekt był tego warty ;)
#2016-11-09 03:26:48 

gochalady

Użytkownik

Ja skorzystałam z polecenia znajomej ;) A też mieliśmy duży problem bo sporo fotografów już było zajętych na najbliższe terminy… Naszym fotografem był Filip Dawid to na dodatek daleki krewny męża znajomej i udało mu się znaleźć wolny termin. Zaufaj mi, pan Filip Dawid najlepszym w Krakowie fotografem ślubnym jest i powiem jedno jak bierzesz ślub w tym mieście to trzeba zrobić tak, by on mógł na nim być :D bo zdjęcia robi po prostu magiczne. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z naszej bajecznej sesji zdjęciowej.
#2016-11-09 05:29:21 

wietrzna

Użytkownik

A ogladalyscie portfolio fotografow czy czyms innym się kierowalyscie przy wyborze???
#2016-11-09 07:24:58 

uzurpatorka

Użytkownik

Ja powiem ci szczerze, że jak już wybraliśmy naszego wymarzonego fotografa to potem poprosilismy o pokazanie calych reportaży ślubnych. Nie chcieliśmy przestać na portfolio. Fotograf zgodzil się, ale niechętnie. No ale po takim researchu byliśmy pewni swojego wyboru. ;)
#2016-11-09 07:36:23 

bulionowa

Użytkownik

My szukaliśmy opinii w necie o naszym fotografie plus poprosiliśmy go o portfolio. Nie stawialiśmy fotografa w niezręcznej sytuacji i nie kazaliśmy mu pokazywać calych reportaży ślubnych obcych ludzi ;/
#2016-11-09 09:03:22 

uzurpatorka

Użytkownik

My chcieliśmy mieć pewność, że dobrze wybieramy. Do portfolio można umieścić wiele rzeczy. A jak zobaczysz sobie reportaż całościowo, to chociaż wiesz, jaki ten dany fotograf ma styl. Nam bardzo zalezalo na tym, żeby nie odwalił fuszerki.
#2016-11-09 10:59:06 

bulionowa

Użytkownik

Przecież każdemu zależy na jak najlepszych zdjęciach ;/ Ale jak się chce mieć czymkolwiek pochwalić to się inwestuje masę pieniędzy w fotografa ślubnego, żeby chociaż tak podbudować swoje niskie ego. ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015