#2016-12-02 07:53:34 

Kubańczyk

Użytkownik

Hejka. Szukam jakiegoś fajnego garniturka. Za kilka miesięcy idę do kuzyna na wesele i chciałbym fajnie się prezentować. Czy znacie jakiś dobry sklep gdzie można kupić coś niedrogo i modnie? Szukam czegoś niedrogiego, ale modnego. Jeśli ktoś zechce mi pomóc będę zadowolony. Pozdrawiam
#2016-12-02 10:17:34 

bulionowa

Użytkownik

Witajcie. Ja kupowałam mężowi garnitur ze sklepu w naszym miasteczku. Wybrałam czarny, połyskujący. Fajnie w nim wygląda, tylko nie bardzo chce nosić. Poradziłabym przejść się trochę po mieście i spróbować wybrać coś odpowiedniego. Pozdrawiam
#2016-12-02 11:22:16 

Bajtek

Użytkownik

Witam. Ja swój garnitur kupowałem ze sklepu kunertsuits.eu. Mieli tam bardzo dobre garnitury i mogłem zamówić szycie na miarę, o bardzo mi odpowiadało. To co mi jeszcze przypadło do gustu to także ceny. Nie zapłaciłem dużo, a do tej pory nie mogę doczekać się okazji by się w nim pokazać. Poleciłbym każdemu. Pa
#2016-12-02 11:59:54 

uzurpatorka

Użytkownik

Hejka. Ja także musiałam mężowi coś wyszukać. Szliśmy akurat na wesele mojej kuzynki. No a że mój jest nietypowej budowy tak więc u nas sprawdził się szyty na wymiar garnitur. Innego wyjścia nie było, bo mój mąż jest troszkę przy kości, więc trzeba było znaleźć coś odpowiedniego na jego brzuszek. Garnitur nie wyszedł drogo, taniej niż się spodziewałam. Myślę, że takie eleganckie ubranie warto kupować pod swój wymiar, by było dopasowane.
#2016-12-02 12:44:03 

bieżnik

Użytkownik

Racja, jak gajer to tylko na wymiar, inaczej ciężko dopasować wygodny.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015