#2016-12-15 03:47:37 

pieczątka

Użytkownik

Cześć, jakie środki typowo higieniczne kupujecie najczęściej? Potrzebuję Waszych odpowiedzi do ankiety: ). Pozdrawiam.
#2016-12-15 04:45:36 

Kubańczyk

Użytkownik

Zdecydowanie chusteczki higieniczne. Zawsze muszę je mieć ze sobą, najlepiej w hurtowych ilościach. wystarczy że nie nałożę czapki i już katar :).
#2016-12-15 06:54:01 

technofob

Użytkownik

W moim przypadku, jako samotnego ojca, są to pieluszki dla dzieci - ABA MEDICA S.A. to miejsce, gdzie zaopatruję się w produkty tego typu. Zaopatruję się tam też w kosmetyki dla maluchów.
#2016-12-15 08:01:05 

gochalady

Użytkownik

Nie jest to środek higieniczny, o czym chcę wspomnieć, ale jest to niezbędne wyposażenie każdego domu. Tak jak środki higieniczne, o których wspominacie. Jest to oczywiście ciśnieniomierz. Warto kontrolować swój stan zdrowia i sygnały, jakie wysyła nam nasz organizm. Na stronie internetowej: http://abamedica24.pl/39-cisnieniomierze można kupić ciśnieniomierz w dobrej cenie. No a jeśli chodzi o wyposażenie apteczki, koniecznie muszą się w niej znaleźć kompresy z gazy - ABA MEDICA S.A. bardzo ułatwia mi życie tym, że mogę wiele rzeczy , niezbędnych rzeczy, kupić w jednym sklepie.
#2016-12-15 10:29:51 

uzurpatorka

Użytkownik

Środki higieniczne? Kupuję ich mnóstwo, zapasy zawsze się przydają. Na pewno do najczęściej kupowanych należą płatki kosmetyczne, wata bawełniano-wiskozowa, patyczki higieniczne - abamedica24.pl wszystko to oferuje mi w dobrych cenach, korzystnych ofertach umieszczonych w urozmaiconym asortymencie, spośród którego można wybierać i przebierać. A jak to kobieta – uwielbiam zakupy ;).
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015