#2016-12-16 04:31:13 

wietrzna

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Dęblin

Wiek: 29

Czy jest jakaś zasada stosowania dużych kwadratowych i prostokątnych płytek do łazienek? Że w mniejszych pomieszczeniach kładziemy takie, a w wiekszych takie? Prosze o szybką odpowiedź i pozdrawiam.
#2016-12-16 05:23:29 

Witold

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Izbica

Wiek: 29

Zasady teoretycznie są ale uważam że każda łazienka jest tak indywidualna a gusta rózne i nie ma co się aż tak bardzo sugerować tym co wolno i co nie wolno. Duże płytki są ładne, mi także bardzo się podobają, ale musiałabyś spędzić troche czasu, wyobrazić sobie wnetrze i podjac decyzje. Z doswiadczenia powiem ci ze duzeplytkipasuja do malych jak i duzychwnetrz ale warto polaczyc je z duzymiplytkamisciennymi, prostokątnymi znaczy się. Mam tak u siebie i jest bardzo ładnie. Druga sprawa jest taka ze duzeplytki musza byc lepszej jakosci, nie tylko pod wzgledemwytrzymalosciowym ale i estetycznym – tu znajdziesz porządne w niskich cenach - http://ceramcity.pl/oferta/plytki-ceramiczne-i-mozaiki/. Pozdrawiam.
#2016-12-16 07:16:33 

wietrzna

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Dęblin

Wiek: 29

Dziękuję bardzo, o taką odpowiedź mi chodziło. Czytałam ostatnio artykuł o roli światła w łazience i dopsaowywaniu go do typu i rozmairu płytek. Może coś w tej kwestii mógłbyś poradzić? Gdzie mogłabym znaleźć duży wybór róznych lamp?
#2016-12-16 07:41:07 

Witold

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Izbica

Wiek: 29

Szczerze to się na tym nie znam. Zadbałem żeby style lampek przy lustrze i górnego żyrandola pasowały to całego wnętrza i to mi zupełnie wystarczy do satysfakcji. Oczysiście jak ktoś się zna to moze i zrobi to lepiej, dobeirze odpowiednie swiatlo ale roznicebeda kosmetyczne. Duzy wyboroswietlenia masz w tym sklepie ktory poleciłem wczesniej http://ceramcity.pl/oferta/oswietlenie/. Również zamawiałem i polecam też tobie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015