#2016-12-16 06:51:42 

wietrzna

Użytkownik

zbliża się mój najpiękniejszy dzień w życiu i szukam jakiegoś wyjątkowego miejsca na wesele. Czy moglibyście mi coś polecić? Jak i gdzie mogę spędzić ten dzień?
#2016-12-16 07:28:31 

uzurpatorka

Użytkownik

jeżeli planujesz w cieplejsze dni to polecam garden party. To jest bardzo oryginalna impreza, którą wszyscy póxniej wspominają, oczywiście łącznie z tobą. Koleżanka miała taką imprezkę, było naprawdę świetnie. Pogoda dopisała, co jest najwazniejsze. Gdyby było zimno i deszczowo, to nic by nie wypaliło. Jest w tym trochę ryzyka.
#2016-12-16 07:47:58 

gochalady

Użytkownik

Niestety garden party, jak na warunki polskie to bardzo odważna decyzja. Proponuję klasyczne wesele w fajnym hotelu, na przykład tutaj http://agit-hotel.pl/wesela/, gdzie masz zagwarantowaną dobrą obsługę i wyszukane jedzenie. Doczytaj na stronie agit-hotel.pl. Będziesz zadowolona.
#2016-12-16 09:43:45 

Kontra

Użytkownik

Hotel jest pewniejszy, bo masz dach nad głową i zawsze ciepło. W przypadku upałów oczywiście wszędzie już obecna klimatyzacja. Ewentualnie możesz wybrać jakąś salkę na OSP, chociaż nie wiem czy podpasują ci takie klimaty, bo zwykle sale mają tam nieco mniej reprezentatywne i obsługa jest też na innym poziomie.
#2016-12-16 12:10:27 

pieczątka

Użytkownik

a ja polecam skromny slub w klimatycznym drewnianym kościółku i po nim prosto w podróż poślubną! Z jednej strony fajna jest taka otoczka, z drugiej ja cenię sobie skromność. A poza tym polecam miesiąc miodowy w Meksyku! Będziecie mieli co wspominać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015