#2016-12-19 04:16:07 

wietrzna

Użytkownik

Polecacie Szczyrk na narty? Nie mam bladego pojęcia jak tam jest, bo jestem raczej fanką narciarstwa alpejskiego, ale w tym roku dla odmiany chcielibyśmy z moją rodzinką jednak zostać w kraju w czasie ferii. Więc jeśli ktoś tam bywa, jak oceniacie to miejsce pod względem narciarskim? No i co najważniejsze dla mnie, gdzie tam mogę znaleźć jakieś ciekawe noclegi dla 5-osobowej rodziny? Z góry dziękuję za każdą podpowiedź!
#2016-12-19 07:08:10 

Witold

Użytkownik

Ja mieszkam niedaleko szczyrku, więc może nie jestem do końca obiektywny, ale jak dla mnie to miasteczko ma niepowtarzalny klimat. Na narty przyjeżdża dużo ludzi i wydają się zadowoleni, także ja bym się nie martwił. Znaczy ja się nie znam, w Alpach nie byłem, ale jak dla mnie to niczego nie brakuje.
#2016-12-19 07:26:33 

uzurpatorka

Użytkownik

W Szczyrku jest mnóstwo ciekawych miejsc noclegowych, szczególnie właśnie dla rodzin. I ceny i standard są zróżnicowane, także raczej nie powinna mieć pani problemu ze znalezieniem czegoś interesującego dla siebie. Moim zdaniem jeśli już wybierać jakieś miejsce w Polsce na narty to Szczyrk jest chyba najlepszy. Tylko szkoda, że tak daleko tam mam (jestem ze Szczecina).
#2016-12-19 10:26:09 

bieżnik

Użytkownik

Też lubię i polecam Szczyrk noclegi możesz znaleźć na przykład na tym portalu z ofertami lokalnymi - http://super-wczasy.pl/noclegi/szczyrk. Radzę rezerwować z wyprzedzeniem, bo jeszcze najlepsze oferty na ferie sprzątną ci sprzed nosa :) Moim zdaniem propozycje noclegów w stylu góralskim, czyli drewniane domy, spadziste dachy itp. są najfajniejszą propozycją dla rodziny z dziećmi.
#2016-12-19 11:22:30 

Kubańczyk

Użytkownik

Ostrzegam, że w porównaniu do alpejskich ośrodków długoś tras raczej nie powali! Ale tak poza tym, to tam można spędzić bardzo przyjemnie czas zimą, atrakcji jest mnóstwo. Nie martw się o nocleg –wybór bardzo duży.
#2016-12-19 13:10:29 

bulionowa

Użytkownik

Jak z dziećmi to i tak przecież długie i trudne trasy raczej nie są najważniejsze. Raczej pewnie się liczą dla was dostosowane nartostrady, dużo wyciągów i miejsca do zabawy dla dzieciaków a tego w Sczyrku nie brakuje!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015