#2016-12-21 02:33:58 

wietrzna

Użytkownik

Witajcie. Zakładam ten wątek, ponieważ mam ogromny problem z tym, co kupić swojemu chłopakowi na urodziny. Będą to jego pierwsze urodziny odkąd jesteśmy razem. Chciałabym mu podarować coś praktycznego, porządnego, dobrego jakościowo. Jest to tym bardziej trudne, ponieważ należy on do osób, ktore „wszystko mają”, dosłownie!!! Powiedzcie proszę, co kupujecie swoim mężczynom na takie okazje, błagam o pomoc!!!
#2016-12-21 04:44:19 

uzurpatorka

Użytkownik

Witam serdecznie. JA jestem zwolenniczką bardzo spersonalizowanych prezentów. Uwielbiam robić niespodzianki, zabawy w szukanie prezentu poprzez takie jakby „podchody”, zostawianie w różnych miejscach w mieszkaniu np karteczek „za co Cię kocham” itp... to jest super, świetne!!!
#2016-12-21 06:31:22 

wietrzna

Użytkownik

No niestety, chyba nie jestem aż tak kreatywna. Poza tym wydaje mi się, że zbyt krótko się znamy, aby robić sobie niespodzianki tego typu :)
#2016-12-21 07:52:56 

gochalady

Użytkownik

A może jakiś voucher na wspólne wyjście/ wyjazd? Na przykład weekend w SPA, albo wspólna kolacja? Bilety do kina/ teatru? Ksiązka jest tez dobrym prezentem – to zawsze jest eleganckie i dobrze wyglada. Może plyte z ulubionym filmem lub grą?
#2016-12-21 09:04:27 

bulionowa

Użytkownik

Wspominałaś o tym, ze chcialabys zrobic prezent praktyczny. Wedlug mnie nie ma bardziej praktycznego prezentu niz jakis ciuch albo akcesoria. Wejdź sobie na tronke https://splendear.com/on/odziez/bluzy?manufacturer=15– ja na przykład kupilam swojemu chlopakowi bluzę – bardzo się cieszyl. Poza tym na stronie jest ogromny wybor meskich ciuchow bardzo dobrych marek w korzystnych cenach. Na pewno cos wybierzesz ;)
#2016-12-21 09:47:27 

wietrzna

Użytkownik

Dziękuję Wam bardzo za pomysły!!! Chyba postawię na jakiś ciuch ;) Pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015