#2016-12-26 23:31:53 

Kubańczyk

Użytkownik

Możecie polecic mi jakieś fajne, niedrogie okulary przeciwsłoneczne do biegania?
#2016-12-27 00:49:55 

polarnik

Użytkownik

Kup takie z soczewkami polaryzacyjnymi, będziesz miał wiekszy komfort w czasie biegania.
#2016-12-27 02:42:28 

bieżnik

Użytkownik

Ja polecam okulary fotochromowe. Nie dosć że genialnie wyglądają, to jeszcze naprawde dobrze sprawdzają się w roli okularów sportowych. Jak szukasz tanich modeli, możesz sprawdzić sobie w sklepie STYLION.PL. Oni mają różne rodzaje okularów przeciwsłonecznych, w tym specjalistyczne okulary dedykowane sportowcom. Samemu co prawda nie biegam, ale jak jeżdże rowerem to zawsze zakładam moje ulubione fotochromy.

#2016-12-27 05:33:26 

bulionowa

Użytkownik

Ja na ogół nie biegam w okularach, bo jakoś niewygodnie się w nich czuję, ale jak wiem, że będę biegła pod słonce, to czasami zakładam takie zwykłe okulary przeciwsłoneczne z dyskontu. Moim zdaniem nie warto wydawać na takie coś nie wiadomo jakich pieniędzy.
#2016-12-27 08:21:21 

Bajtek

Użytkownik

No nie wiem. Jak już korzystać z okularów przeciwsłonecznych to właśnie z tych najlepszych. Jak nie chcesz wydawać kasy na fotochromy, to sprawdź sobie pod tym adresem http://stylion.pl/okulary-sportowe. Tam masz różne sportowe okulary przeciwsłoneczne, tanie i droższe modele. Najważniejsze, że mają one dobry filtr UV no i każda para wyposażona jest w powłoke polaryzacyjną. Większość zwykłych okularów takiej powłoki nie ma.
#2016-12-27 09:25:51 

Kubańczyk

Użytkownik

Ja własnie szukam czegoś taniego. Znowu nie trenuje nie widomo ile, żeby wydawac kilkaset złotych na okulary. Dzieki za tego linka, faktycznie jest trochę fajnych okularów na moją kieszeń, może coś sobie zamówie. Pozdro.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015