#2017-01-04 05:18:57 

bulionowa

Użytkownik

Cześć. Zajmuje się obecnie przygotowaniem działki pod zabudowę. Ale się okazało, że coś tam może być z gruntem nie tak jak trzeba i potrzebna będzie pomoc geologa. Znacie może jakiegoś dobrego specjalistę, który może pomóc w tej sprawie i sprawić, że te badania wykonane będą dobrze?
#2017-01-04 06:07:54 

Witold

Użytkownik

Teraz geologów w Poznaniu jest całkiem całkiem sporo i bez problemu jakiegoś znajdziesz. Choćby na stronie stabilnygrunt.pl może Ci się udać znaleźć odpowiedniego specjalistę, który doskonale da sobie radę ze zrobieniem wszystkich badań, więc spoko ;)
#2017-01-04 06:16:59 

bieżnik

Użytkownik

kolega nade mną ma rację. Też kiedyś potrzebowałem badań geologicznych no i okazało się, że jeśli komuś potrzebny jest geolog Poznań naprawdę może dać radę ze znalezieniem. Polecam Ci wejść choćby właśnie na http://www.stabilnygrunt.pl/ tak jak kolega radził i tam sobie znajdziesz bezproblemowo :)
#2017-01-04 08:51:06 

gochalady

Użytkownik

Świetnie. Bardzo Wam dziękuje. Mam nadzieję, że się okaże wszystko w porządku i nie będę musiała się niczego bać, że coś tam pójdzie nie tak. Jednak bardzo mi zależy na tym, żeby wszystko poszło po mojej myśli i się udało
#2017-01-04 10:14:56 

bieżnik

Użytkownik

No nie masz wyjścia, musisz poczekać na wyniki tego badania, które geolog przeprowadzi i wtedy będziesz już wszystko wiedziała na pewno ;P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015