#2017-01-12 22:43:03 

minagina

Użytkownik

Hej. Czy w Warszawie znajdę firmę zajmującą się planowaniem rozmieszczenia roślin w domu? Chciałabym uzyskać najbardziej optymalny efekt, pozwalający im na szybki i zdrowy wzrost przy jednoczesnym wykorzystaniu ich walorów estetycznych. Co wy na to?
#2017-01-12 23:49:54 

technofob

Użytkownik

Na pewno są takie firmy, bo brałem udział w konferencji z branży finansowej i zaskoczył mnie fakt pojawienia sie firmy której obowiazkiem bylo tylko i wylacznie dobranie odpowiednich kwiatów. Efekt był fantastyczny nie pomogę powiedzieć że nie, ale niestety nazwy przedsiebiorstwa nie pamietam. Pozdrawiam.
#2017-01-13 02:25:34 

bulionowa

Użytkownik

U mnie kwiatami zajmowała się ta firma - http://zugarden.pl/aranzacje-roslinne/, od razu przesyłam bezpośredni link do aranżacji roślinnych. Polecam ich bo są solidni, niedrodzy i mają to coś przez co pomieszczenia nabieraja zupelnie innego charakteru. Nie wiem jak to opisać ale gabinet zyskał na powadze, a kuchnia z jadalnią na świeżości a nie jest to tylko moje zdanie ;)
#2017-01-13 04:38:47 

lity_piasek

Użytkownik

Wynajmować firmę do ustawiania kwiatów? Toż to już jest taka przesada ze głowa mała. Wy chyba naprawde nie wiecie co z pieniedzmi robić.
#2017-01-13 06:35:28 

bulionowa

Użytkownik

Twoje wydaje że taki jesteś przejety? To taka usluga jak kazda inna a dobór odpowiednich roślin do każdego pokoju jest bardzo ważną sprawą której nie radzę lekceważyć bo jak każdy zywy organizm rośliny też mają swoją energię i oddziałują nia na mieszkańców.
#2017-01-13 08:26:32 

technofob

Użytkownik

Nie reagujcie na takie zaczepki, to z zazdrości. Najlepiej przeciez poustawiać sobie wszedzie kaktusy i sie cieszyć ;]
#2017-01-13 09:09:56 

minagina

Użytkownik

Fajnie że odpisaliście, serdeczne dzięki za zainteresowanie tematem. Napiszę jak już będę miała dobrane kwiatki, może nawet wstawię zdjęcia jak chcecie :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015