#2017-01-17 06:23:22 

bulionowa

Użytkownik

Witam wszystkich. Sprzęgła do maszyn przemysłowych – kto mi pomoże znaleźć coś dobrego w rozsądnej cenie? Najlepiej żeby był to dostawca dysponujący szerszym asortymentem bo jeśli wszystko będzie działać jak należy to rozważyłabym dłuższą współpracę.
#2017-01-17 07:55:08 

Kubańczyk

Użytkownik

W tej branży warto opierać się na dłuższej współpracy bo nie są to części tanie, które można sobie od tak kupić u kogoś niesprawdzonego. Ja od dawna zamawiam w apex.kepno.pl bo mają dobre opinie, sam nigdy nie zawiodłem się na zakupie, a ceny najniższe na rynku, pzdr.
#2017-01-17 09:15:56 

polarnik

Użytkownik

Hej, też zamawiam sprzęgła do maszyn w http://apex.kepno.pl/ i jestem bardzo zadowolony że zdecydowałem się na współpracę z tą a nie inną firmą. Pod wzgledem ceny i jakości zgadzam się z kolegą w 100%, a dodatkowo cenię sobie kontakt – kiedy czegoś nie wiem to mogę liczyć że doradzą mi specjaliści którym zależy nie na sprzedaży a na moim zadowoleniu. Bardzo biznesowe i zdrowe podejście.
#2017-01-17 12:00:48 

Kontra

Użytkownik

O to chodziło, dziękuję bardzo za namiary na sklep. Tak się składa że słyszałam już o tej firmie wiec tym chętniej się zdecyduję ;).
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015