#2017-01-24 01:27:17 

minagina

Użytkownik

witam wszystkich forumowiczów, zastanawiam się teraz nad kupieniem lampy LED grow, czy macie jakieś doświadczenia w tej kwestii? Warto? Na co zwracać uwagę kupując lampy uprawowe?
#2017-01-24 04:19:35 

materialista

Użytkownik

Myślę, że przede wszystkim trzeba zwracać uwagę na źródło, gdzie się kupuje. Takie uprawy to dosyć drogi interes i warto chociaż trochę zaoszczędzić na kupowaniu produktów. Led Grow najlepiej kupić po prostu tutaj https://www.growworld.pl/pl/c/Panele-LED/164, wtedy jest gwarancja oryginalności i najlepszej ceny. Mnie to oświetlenie nie zawiodło, bardzo ładnie sprawdza się w uprawie roślin.
#2017-01-24 06:48:03 

djdolak

Użytkownik

Też mogę polecić. Mam dosyć spore uprawy, więc na oświetlenie wydałem prawdziwy majątek, ale wszystko się sprawdza i jak dotąd jestem naprawdę zadowolony z każdej wydanej złotówki. Panele LED potrafią robić prawdziwe cuda, jeżeli chodzi o warunki do uprawy…
#2017-01-24 08:08:49 

minagina

Użytkownik

Dziękuję wam za odpowiedzi. Też myślę, że uprawy to dość droga, ale opłacalna zabawa. Oferta z tego linku całkiem mi się podoba, myślę, że wybiorę coś dla siebie i zobaczymy jak to będzie dalej w praktyce.;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015